Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Diamantová vrtací korunka Ø 72 mm 450 mm – Jádrové vrtačky MSW

Tento neodolatelný produkt Diamantová vrtací korunka Ø 72 mm 450 mm – Jádrové vrtačky MSW máte možnost pořídit v aktuální nabídce za akční cenu!
EAN: 4062859008947
Diamantová vrtací korunka Ø 72 mm 450 mm - Jádrové vrtačky MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
1 799

Diamantová vrtací korunka MSW-DCD-450/72-PRO je vhodná pro vrtání za mokra i za sucha. S tímto vysoce kvalitním příslušenstvím pro jádrovou vrtačku můžete vyvrtat otvory až do hloubky 450 mm a průměru 72 mm. Díky vysoké odolnosti korunky proti opotřebení nejsou problémem tvrdé materiály jako beton, železobeton, cihly, slínek, vápenec nebo potěry. Vrtáky a šroubováky od společnosti MSW jsou ideálním řešením pro přesné a efektivní vrtání.
 S vysoce výkonnou diamantovou vrtací korunkou je vrtání různých materiálů obzvláště profesionální a přesné. Vysoce kvalitní korunka disponuje diamantovou vrstvou, díky čemuž se vyznačuje mimořádně vysokou úrovní robustnosti a životnosti. Vrtání se vždy provádí čistě a bez otravných otřepů. Korunka bezpečně a efektivně vrtá i ty nejtvrdší materiály.
 S průměrem 72 mm a hloubkou předvrtání 450 mm je diamantová vrtací korunka ideální pro naše výkonné jádrové vrtačky. Kromě toho lze korunku použít se všemi elektrickými nástroji, které mají závitové připojení 1 ¼“ (G1).
 Vrtací korunka byla vyrobena z tvrzené oceli a zaručuje tak obzvláště vysokou stabilitu. I při nepřetržitém používání si korunka zachovává svůj tvar a díky diamantovému povrchu přesvědčí těmi nejlepšími výsledky při vrtání různých materiálů. Je možné vrtání za sucha i za mokra, doporučujeme však metodu vrtání za mokra. Výsledkem je jak bezpečnost, tak delší životnost.