Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Digitální pájecí stanice – 60 wattů – LED displej – Basic

Digitální pájecí stanice s výkonem 60 wattů a moderním LED displejem. Ideální pro precizní práci s elektronikou a dalšími citlivými materiály. Základní verze s jednoduchým ovládáním, která uspokojí potřeby každého hobby elektrotechnika.
EAN: 4250928630919
Digitální pájecí stanice 60 wattů LED displej Basic - Stamos Soldering

Digitální pájecí stanice – 60 wattů – LED displej – Basic Pájecí stanice S-LS-4 Basic od Stamos Soldering se vyznačuje svým snadným ovládáním v kombinaci s nejlepším komfortem pájení. Tato digitální pájecí stanice byla navržena speciálně pro opravy v průmyslu, ve výrobě nebo pro ambiciózní uživatele se zájmem o elektroniku. Díky svému kompaktnímu zhotovení je přenosně použitelná a výtečně spoří místo. Všechny pájení stanice od Stamos Soldering ESD jsou samozřejmě bezpečné! Základní jednotka pájecí stanice slouží jako výkonný síťový napáječ zdrojového napájení a poskytuje všechny potřebné funkce a přípojky. Kromě toho má pájecí stanice vysoce kvalitní LED displej pro přesné určení teploty horkovzdušné páječky. Kromě toho je pájecí stanice S-LS-4 Basic vybavena praktickým držákem na straně, který slouží k odložení horkovzdušné páječky, a také držákem páječky, vč. suché houbičky. 650 wattová horkovzdušná páječka se díky horkovzdušné technice hodí jak k pájení, tak k odpájení částí stavby (SMD), které jsou připevněny k povrchu. Zabudované topné těleso páječky zaručuje efektivní šíření tepla. Regulace množství horkého vzduchu se provádí přímo na rukojeti a může být snadno kontrolována na LED displeji základnové stanice.
ideální pro opravy elektrospotřebičů, platinové pájení, cínování, mechanické zpracování kovů a mnohem více.
kompaktní, pevný a izolovaný povrch
výkonná 60 wattová páječka
krátká doba zahřívání a precizní regulace teploty
LED displej / rychlá a jednoduchá výměna hrotů a hubic
ochrana před elektrostatickým výbojem (ESD) / včetně základního příslušenství – držák na horkovzdušnou páječku, 3 horkovzdušné páječky, přihrádka na páječku vč. suché houbičky, páječka s 1 pájecím hrotem, vakuová pipeta