Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Dílenský pracovní stůl 155 x 51 cm výškově nastavitelný 72,5–106,7 cm 680 kg se zásuvkou a perforovanou stěnou – Skládací pracovní stůl MSW

Tento kvalitní a žádaný produkt Dílenský pracovní stůl 155 x 51 cm výškově nastavitelný 72,5–106,7 cm 680 kg se zásuvkou a perforovanou stěnou – Skládací pracovní stůl MSW můžete koupit v naší aktuální nabídce trvale výhodně.
EAN: 4062859015037
Dílenský pracovní stůl 155 x 51 cm výškově nastavitelný 72
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
7 899

Dílenský pracovní stůl MSW-WBHD-03 ze sortimentu potřeb pro řemeslníky značky MSW nabízí velkou pracovní plochu, na které můžete realizovat své projekty. Ať už chcete pájet, vrtat nebo řezat, pracovní stůl vydrží i ty nejnáročnější požadavky, a proto je ideální volbou jak v profesionálním prostředí, tak v domácí dílně. Robustní konstrukce vydrží i intenzivní práci a lze ji použít s materiály a nástroji do celkové hmotnosti 680 kg. Rám dílenského stolu je vyroben z oceli s práškovým nástřikem, a proto je extrémně odolný proti korozi. Dřevěná pracovní plocha je extrémně stabilní: K pevné desce lze snadno a bezpečně připevnit nástroje, jako je vrtačka nebo svěrák. Díky ploše 155 x 51 cm nabízí pracovní deska také dostatek prostoru pro nejrůznější úkoly a projekty. Výšku lze nastavit mezi 72,5–106,7 cm pro pohodlnou a ergonomickou práci. Dílenský pracovní stůl můžete nejen flexibilně přizpůsobit individuální výšce, ale lze jej použít i pro práci vsedě i ve stoje. Tento způsob práce šetří vaše záda. Pracovní stůl lze znovu sestavit nebo demontovat v několika jednoduchých krocích a bez velkého úsilí. Lze jej také použít mobilní nebo dočasně – například na renovaci – a poté jej snadno odložit. Potřebný montážní materiál a montážní pokyny jsou součástí dodávky.