Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Držák monitoru stolní svorka 13″ až 32″ vedení kabelů – Podstavce pod monitor Fromm & Starck

Držák monitoru stolní svorka 13 až 32 vedení kabelů od značky Fromm & Starck je ideální pro každou kancelář. Pomocí této podstavce pod monitor můžete snadno upevnit svůj monitor a získat více prostoru na svém stole. Navíc vedení kabelů usnadní organizaci kabelů a minimalizuje zmatek. Objednejte si tento produkt ještě dnes a vylepšete svou pracovní stanici!
EAN: 4062859011527
Držák monitoru stolní svorka 13" až 32" vedení kabelů - Podstavce pod monitor Fromm & Starck

Držák monitoru se stolní svorkou STAR_MMW_07 vytvoří více prostoru na vašem psacím stole a nechá se nastavit individuálně dle vašich pracovních potřeb. Monitor se může po jednoduchém přimontování na desku pracovního stolu plynule otáčet a sklápět. Kromě toho je rameno držáku monitorů otočné. Zhodnoťte si vaše kancelářské vybavení nebo vaše soukromé pracoviště a pracujte v budoucnu ergonomicky s držákem monitorů od společnosti Fromm & Starck! Tento držák monitorů je možné použít na všechny běžné modely s 13″ až 32″. Maximální zatížení ramena až do 8 kg umožňuje stabilní a odolná hliníková konstrukce z hliníku. Upevnění monitoru na držák se provádí montážní deskou s otvory ve vzdálenosti 75 x 75 mm resp. 100 x 100 mm (norma VESA).
 Hlavní výhodou tohoto držáku na monitory jsou však optimální možnosti nastavení a tím i získaná flexibilita: Praktický držák monitorů lze naklánět v rozmezí -35° a 90°, otočit o 360° a naklopit o 180°. Kromě toho je držák monitorů i výškově nastavitelný. Vzdálenost k monitoru a úhel pohledu je možné bez problémů měnit a upravovat dle aktuálních potřeb. Dochází také k odlehčení vašich očí, šíje a zad a činnost u počítače bude příjemnější a více šetrná k vašemu zdraví.
 Rovněž prezentace vašich pracovních výsledků či výměna informací s ostatními spolupracovníky probíhá při použití držáku monitorů jednoduše, přesvědčivě a profesionálně. Další výhodou je integrovaný management kabelů, který zabrání jakémukoliv zamotání kabelů.