Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Dvojitý laboratorní zdroj 2 x 0-30 V, 0-5 A DC, 550 W – Napájecí zdroje Stamos Soldering

Dvojitý laboratorní zdroj Stamos Soldering s výkonem 550 W nabízí vysokou přesnost a spolehlivost pro vaše laboratorní potřeby. S možností nastavení napětí a proudu až 2 x 0-30 V, 0-5 A DC je ideální volbou pro profesionální použití. Objednejte si ho ještě dnes!
EAN: 4250928683595
Dvojitý laboratorní zdroj 2 x 0-30 V

Dvojitý laboratorní zdroj – 2 x 0-30 V, 0-5 A DC, 550 W Dvojitý laboratorní zdroj S-LS-28 je speciálně určen k napájení externích zařízení stejnosměrným proudem, přičemž hodnota proudu a napětí jsou nastavitelné. Tento napájecí zdroj je navržen zejména pro použití v průmyslu, laboratořích, oblasti telekomunikací, dílnách s elektrickými přístroji, servisech a výrobních závodech, a slouží tedy k profesionálnímu použití v těchto oblastech. Laboratorní vybavení značky Stamos Soldering obohatí Vaši práci – ať jste profesionál v oblasti meteorologického výzkumu či ochrany životního prostředí nebo domácí kutil s elektronickým projektem.
vysoká přesnost 10 mV / 1 mA
rozsah napětí DC: kanál I / II 0-30 V | kanál III 5 / 3,3 / 2,5 V
rozsah proudu: kanál I / II 0–5 A | kanál III 3 A
paralelní a sériový provozní mód – každý zdroj se dvěma výstupními zdířkami, kladnou a zápornou
čtyři velké LED ukazatele – možnost rychle zkontrolovat aktivní hodnoty proudu a napětí
ochrana proti přehřátí – tepelně řízený větrák / digitální řízení – precizní nastavení hodnoty proudu otočným regulátorem