Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Dvojitý plynový gril 74,5 x 40 cm hladký/vroubkovaný 2 x 3 100 W propan/butan 20 mbar – Plynové grilovací desky Royal Catering

Velmi prodávaný produkt Dvojitý plynový gril 74,5 x 40 cm hladký/vroubkovaný 2 x 3 100 W propan/butan 20 mbar – Plynové grilovací desky Royal Catering snadno můžete pořídit právě teď v nabídce levně!
EAN: 4062859008527
Dvojitý plynový gril 74
Ověřit dostupnost
12 990

Dvojitý plynový gril RC-GGHR750 značky Royal Catering, odborníka na vysoce kvalitní potřeby pro gastronomii, je nepostradatelným zařízením v restauracích, kavárnách, snack barech, pojízdných stáncích, rychlém občerstvení, cateringových společnostech, ale také pro soukromé použití v kuchyni. Grilovací deska je neuvěřitelně flexibilní, snadno se čistí díky dodávanému kartáčku a díky díky kompaktnímu formátu ji lze použít v interiéru i exteriéru. Plynový gril má boční a zadní kryt proti stříkání. Kryt chrání grilované potraviny před větrem a ztrátou tepla a zabraňuje jejich padání nebo znečištění v důsledku prskání oleje. Gril je vyroben z odolné ušlechtilé oceli, a proto je obzvláště odolný proti korozi a snadno se čistí. Velká grilovací deska o rozměrech 74,5 x 40 cm je také vyrobena z ušlechtilé oceli a dokonale přenáší teplo z hořáku na vaše jídlo. Použití tohoto vysoce kvalitního materiálu zabraňuje tomu, aby se plynový gril pokřivil v důsledku působení tepla. Masivní deska je rozdělena na hladkou a vroubkovanou část, které vám nabízí široké možnosti grilování pro různé pokrmy. Ultramoderní gril pracuje s propanem nebo butanem a pracuje s tlakem 20 mbar. Díky dvěma výkonným topným tělesům (každé o výkonu 3 100 W) dosáhne plynový gril rychle své provozní teploty 50 až 300 °C pro optimální výsledky při grilování. Teplotu lze regulovat pomocí dvou regulátorů, přičemž obě strany lze nastavit nezávisle na sobě. Plynový gril z ušlechtilé oceli je vybaven ochranou proti přehřátí. Tato ochrana v případě příliš vysoké teploty automaticky vypne napájení, což zabraňuje přehřátí. Plynový gril má vysouvací přihrádku, do níž stéká přebytečný tuk. To zaručuje zdravé grilování s nízkým obsahem tuku. Přihrádku lze snadno vyjmout a vyčistit. Stabilitu zařízení zaručují protiskluzové gumové nožičky, které chrání váš pracovní povrch před poškrábáním.