Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Hnětač těsta 650 W kombinovatelný s příslušenstvím – Hnětače Royal Catering

Unikátní a oblíbený produkt Hnětač těsta 650 W kombinovatelný s příslušenstvím – Hnětače Royal Catering jednoduše naleznete u nás teď za extra cenu.
EAN: 4062859026866
Hnětač těsta 650 W kombinovatelný s příslušenstvím - Hnětače Royal Catering
Ověřit dostupnost
15 990

Ať v pizzerii, pekárně, kantýně nebo v restauraci. Univerzální hnětač těsta RCPM-7,1D společnosti Royal Catering, expertů na vysoce kvalitní kuchyňská zařízení, je nepostradatelným pomocníkem pro důkladné míchání a hnětení těsta na pizzu, chléb, těstoviny, knedlíky nebo jiné potraviny. Urychlete pracovní procesy ve své provozovně, a ušetřete tak drahocenný čas i peníze. Díky všestrannému mixéru je vyčerpávající a časově náročné míchání a hnětení velkého množství těsta minulostí. Navíc je práce s hnětačem mnohem hygieničtější, než kdybyste museli hnětat rukama s velkým fyzickým vypětím. Hravě snadné ovládání vám umožní vyrábět lahodné pizzy i během hektického poledního času jako na výrobním pásu, takže žádný host neodejde s hladem domů nebo zpátky do kanceláře.
 Tak snadné je to: Stisknutím boční páčky usadíte míchací mísu o průměru 250 mm. Poté můžete do mísy přidávat ingredience. Hnětač pojme až 800 g mouky a 500 g vody na těsto na jeden cyklus, u ostatních receptů je maximální množství 2 500 g mouky a vody. Proces míchání pak spustíte jediným stisknutím tlačítka. Díky třístupňovému motoru o výkonu 650 W a s až 230–580  otáčkami za minutu zvládne planetový mixér bez obtíží přísady všech stupňů tvrdosti, od šlehačky až po chlebové těsto.
 Praktické: Díky bezpečnostnímu víku můžete během procesu míchání přidávat další přísady, aniž byste museli hnětač vypínat. Jakmile je těsto hotové, lze přístroj vypnout pouhým stisknutím tlačítka. Po vyjmutí těsta očistěte mísu a hák na těsto, metlu nebo plochý šlehač. Tyto součásti vyrobené z vysoce kvalitní a odolné ušlechtilé oceli se čistí stejně snadno jako pouzdro přístroje vyrobené z hliníku.