Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Indukční hrnec 70 l – Hrnce na vaření Royal Catering

Indukční hrnec 70 l od Royal Catering je ideální pro vaření velkých porcí jídel. Tento kvalitní kuchyňský nástroj je vyroben z odolného materiálu a je vhodný pro použití na indukčních varných deskách. S tímto hrncem můžete snadno připravit vynikající pokrmy pro celou rodinu nebo pro hosty.
EAN: 4250928688705
Indukční hrnec 70 l - Hrnce na vaření Royal Catering

Indukční hrnec 70 l Indukční hrnec RCST-71LI-E s extra velkým objemem 70 litrů a tepelnou izolací je vysoce kvalitním vybavením do každé kuchyně. Hrnec nabízí možnost přípravy velkého množství pokrmů, a to jak ve velkokapacitních kuchyních, tak i jako mobilní řešení na akcích pod širým nebem. Poklice, která je součástí dodávky, udržuje pokrmy teplé a čerstvé. Hrnec je vhodný na elektrické a plynové sporáky, ceranové sklokeramické desky, halogenové a indukční sporáky. Ať se jedná o profesionální použití v restauracích, barech, jídelnách nebo o běžné vaření u Vás doma, u společnosti Royal Catering naleznete prvotřídní hrnce pro použití v oblasti gastronomie.
univerzálně použitelný – vhodný na indukční sporáky, ceranové sklokeramické desky, elektrické a plynové sporáky a na halogenové sporáky.
vysoce kvalitní ušlechtilá ocel – má dlouhou životnost a je velice hygienická
extra velký objem 70 litrů
díky rovnoměrnému rozvodu tepla třívrstvého dna ušetříte náklady i čas