Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Indukční varná deska 24 cm 60 až 240 °C časovač LCD – Indukční plotna Royal Catering

Indukční varná deska s časovačem a LCD displejem od Royal Catering. Perfektní pomocník při vaření s možností nastavení teploty až do 240 °C. Praktická a úsporná volba pro každou kuchyni.
EAN: 4062859001177
Indukční varná deska 24 cm 60 až 240 °C časovač LCD - Indukční plotna Royal Catering
Popis produktu

Rychlé a jednoduché vaření na mobilní indukční varné desce od společnosti Royal Catering Na indukční varné desce RCIC-3500P5 můžete vařit rychle, jednoduše a bezpečně. U indukčních vařičů se pod varnou plochou nachází cívka, kterou protéká proud, a která vytváří magnetické střídavé pole. Tak se zahřívají pouze hrnce a pánve, varná deska indukce však zůstává studená. Díky svým mobilním vlastnostem se tento vařič skvěle hodí na kempování, do mobilních občerstvení nebo jako vhodné rozšíření plochy na vaření do vaší domácí kuchyně. Varná plocha indukční desky je vyrobena se sklo-keramiky a má průměr 24 cm. Může se zde používat kuchyňské nádobí s průměrem dna od 12 do 26 cm.
univerzální – na různé způsoby vaření díky teplotnímu rozsahu od 60 do 240 °C, vybaveno časovačem a výkonnostními stupni od 500 do 3 500 W
kompatibilní – s kuchyňským nádobím určeným na indukční varné desky až do průměru dna 26 cm
intuitivní – díky spínacím tlačítkům teploty, časovače a výkonu, jakož i díky LCD displeji
snadné na údržbu – ušlechtilá ocel a sklo-keramika se snadno čistí a jsou velice odolné
bezpečné – díky indukci a integrované ochraně proti přehřátí