Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Kancelářská židle síťované opěradlo 100 kg černá – Kancelářské židle Fromm & Starck

Kvalitní a levný výrobek Kancelářská židle síťované opěradlo 100 kg černá – Kancelářské židle Fromm & Starck je k získání momentálně v naši nabídce extra se slevou.
EAN: 4062859029201
Kancelářská židle síťované opěradlo 100 kg černá - Kancelářské židle Fromm & Starck

Trpíte vy a vaše záda při sezení u stolu? Nemůžete při práci najít rozumnou polohu sezení? S kancelářskou židlí STAR_SEAT_33 značky Fromm & Starck dejte nepohodlnému sezení jednou provždy sbohem! Dokonalé pohodlí a ergonomie sezení spojené v nádherné a vysoce kvalitní kancelářské židli! Protože je židle k psacímu stolu vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, je velmi prospěšná pro zdravé sezení! Opěradlo i sedák jsou vyrobeny z elastického materiálu, který se při sezení optimálně přizpůsobí tvaru vašeho těla. Mírně prohnuté opěradlo podpírá bederní část zad, a předchází tak bolestem. Pneumatický zdvih umožňuje ruční nastavení výšky sedáku a zároveň ergonomické polohy sezení. Díky otočné kancelářské židli už nebude sezení po dlouhé hodiny žádný problém!
 S maximálním zatížením 100 kg odpovídá otočná židle průmyslovému standardu. 5 kovových nohou s kolečky propůjčují židli dostatečnou stabilitu a zároveň s ní lze snadno manipulovat. Vzhledem ke kolečkům není pro tuto kancelářskou židli žádný problém ani transport, ani flexibilní způsob sezení. Díky použitým materiálům a černé barvě vyniká židle k psacímu stolu moderním a zároveň klasickým designem. Elegantní vzhled je střídmý a přizpůsobí se dokonale jakémukoli prostředí, bez ohledu na to, zda se jedná o otevřenou kancelář nebo home office.