Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Kardanová hřídel 1 3/8″/6 zubů 56,4 cm včetně řetezu – Kardanové hřídele AMA

Kvalitní a velmi žádaný produkt Kardanová hřídel 1 3/8″/6 zubů 56,4 cm včetně řetezu – Kardanové hřídele AMA jednoduše můžete získat zde ve slevě!
EAN: 8033807397693
Kardanová hřídel 1 3/8"/6 zubů 56
Ověřit dostupnost
Značka: AMA
4 699

S odolnou kardanovou hřídelí značky AMA můžete bezpečně připojit rozmetadla hnojiv, polní postřikovače, pásové nebo kotoučové pily, lesnické navijáky, štípačky dřeva a podobnou lesní a zemědělskou techniku a provozovat ji s traktory, nákladními nebo užitkovými vozidly. Všechny důležité prvky jsou vyrobeny z oceli, takže zvládnou i ty největší výzvy a zaručují bezproblémové fungování. Kloubová hřídel typorozměru 6 o délce 56,4 cm má standardizované připojení 1 3/8″ se 6 zuby na straně pohonu i zařízení. Díky tomu je hnací hřídel vhodný pro mnoho běžných zařízení a vozidel. Maximální točivý moment 830 Nm, který se ideálně hodí pro nižší až střední výkonovou řadu zemědělské a lesnické techniky, je vhodný pro širokou škálu aplikací.

 Pro zajištění bezpečného provozu je PTO hřídel vybaven řetězem zabraňujícím otáčení ochranného krytu. Těžká konstrukce, precizní zpracování a zvolené materiály navíc zajišťují bezproblémový chod. Optimalizujte vaše lesnické a zemědělské vybavení pomocí kloubového hřídele ze sortimentu potřeb pro průmysl značky AMA!