Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Brusné pásy MSW-PSBELT476-120 se zrnitostí 120 a v praktické sadě po 5 kusech představují perfektní doplněk k vaší pásové brusce na trubky výrobce MSW. Jsou vhodné k profesionálnímu obrábění kovů, zejména odbornému broušení, smirkování a leštění kovových kulatin, jako je například ušlechtilá ocel. Každý brusný pás je vyroben z oxidu hlinitého, který představuje jeden z nejrozšířenějších brusných materiálů: Má vynikající brusné vlastnosti, je robustní, a proto velmi vhodný pro každodenní použití. Trojrozměrná pyramidová struktura mlecích tělísek na brusném pásu významně zesiluje abrazivní výkon, a dosahuje tak velmi rovnoměrného a jemného, resp. hladkého výsledku mletí. Brusný pás má rozměry 760 krát 40 mm a je vhodný pro kulatiny a trubky do průměru 180 mm. Zrnitost 120 brusných pásů přitom zajišťuje rovnoměrné a šetrné obrábění ploch s hlubokými a plochými profily. Brusné pásy jsou pružné, vyznačují se vysokou odolností proti přetržení a lze je rychle a snadno vyměňovat. Praktické balení po pěti kusech není vhodné pouze pro přístroje výrobce MSW, ale i pro brusky Metabo a Flex anebo jiné běžné elektronářadí, pokud je schopné upnout uvedené rozměry pásů. V našem e-shopu můžete objednat taktéž brusné pásy z jiných materiálů, jiné zrnitosti a různých velikostí.

Brusný válec MSW-GRIWHEELS-120 od MSW se zrnitostí 120 slouží jako nástavec na satinovací stroje. Je skvělým pomocníkem na broušení, vyhlazení a leštění zejména velkých ploch. Brusný válec disponuje účinnou rolí o šířce 120 mm. Různé kovy a dřevěné povrchy získají díky němu profesionální vysoký lesk. Brusný válec od MSW je ideální nástroj pro profesionály i nadšené domácí řemeslníky. Válec od MSW má otevřenou, elastickou strukturu sítě. Díky tomu nevede elektrický proud a současně je vodotěsný a omyvatelný. Vy tak můžete válec použit na různých kových plochách – ať už suchých nebo mokrých. Tím dosáhnete mimořádně rovnoměrného lesku i na nerovných površích. Brusný válec nabízí četné možnosti využití. Můžete s ním efektivně matovat, vyhlazovat nebo leštit ušlechtilou ocel a neželezné kovy. Také na dřevu dosáhne vždy toho nejvyššího lesku. Kromě toho brusný válec MSW GRIWHEEL-120 účinně odstraňuje škrábance a jiné nerovnosti. Elastický nylonový materiál s pružným pláštěm se dokonale přizpůsobí každému povrchu a zajišťuje vždy konstatní pracovní výsledky. Flexibilní konstrukce přispívá k dlouhé životnosti a umožnuje mnohem vyšší odvod tepla, čímž je zabráněno možné deformace materiálu. Během zpracování materiálu nedochází ke vzniku nadměrného hluku, díky čemuž je zpracování obrobku ještě příjemnější. Brusný válec od MSW s průměrem válce 100 mm je kompatibilní se všemi běžnými satinovacími stroji s hřídelí o 19 mm. Možné je použití s 3000 ot/min. Brusný válec MSW-GRIWHEEL-120 od MSW umožnuje optimální broušení každého obrobku.

Nylonový brusný válec MSW-GRIWHEELS-60 od MSW se zrnitostí 60 slouží jako nástavec na satinovací stroje. Je skvělým pomocníkem na vyhlazení a leštění zejména velkých ploch. Brusný válec disponuje účinnou rolí o šířce 120 mm. Různé kovy a dřevěné povrchy získají profesionální vysoký lesk. Brusný válec od MSW je ideální nástroj pro profesionály i nadšené domácí řemeslníky. Válec od MSW má otevřenou, elastickou strukturu sítě. Díky tomu nevede elektrický proud a současně je vodotěsný a omyvatelný. Vy tak můžete válec použit na různých kovových plochách – ať už suchých nebo mokrých. Tím dosáhnete zvláště rovnoměrného lesku i na nerovných površích. Brusný válec nabízí četné možnosti využití Dokáže efektivně matovat, vyhladit nebo vyleštit ušlechtilou ocel a neželezné kovy. Také na dřevu dosáhne toho nejvyššího lesku. Kromě toho brusný válec MSW GRIWHEEL-60 účinně odstraňuje škrábance a jiné nerovnosti. Elastický nylonový materiál s pružným pláštěm se přizpůsobí dokonale každému povrchu a zajišťuje vždy konstatní pracovní výsledky. Flexibilní konstrukce přispívá k dlouhé životnosti a umožnuje mnohem vyšší odvod tepla, čímž je zabráněno možné deformace materiálu. Během zpracování materiálu nedochází ke vzniku nadměrného hluku, díky čemuž je zpracování obrobku ještě příjemnější. Brusný válec od MSW s průměrem válce 100 mm je kompatibilní se všemi běžnými satinovacími stroji s hřídelí o 19 mm. Možné je použití o 3000 ot/min. Brusný válec MSW-GRIWHEEL-60 od MSW umožnuje optimální broušení každého obrobku.

Brusný válec MSW-GRIWHEELS-60 od MSW se zrnitostí 60 slouží jako nástavec na satinovací stroje. Je skvělým pomocníkem na broušení, vyhlazení a leštění zejména velkých ploch. Brusný válec disponuje účinnou rolí o šířce 120 mm. Různé kovy a dřevěné povrchy získají díky ní profesionální vysoký lesk. Brusný válec od MSW je ideální nástroj pro profesionály i nadšené domácí řemeslníky. Válec od MSW má otevřenou, elastickou strukturu sítě. Díky tomu nevede elektrický proud a současně je vodotěsný a omyvatelný. Vy tak můžete válec použit na různých kovových plochách – ať už suchých nebo mokrých. Tím dosáhnete mimořádně rovnoměrného lesku i na nerovných površích. Brusný válec nabízí četné možnosti využití Dokáže efektivně matovat, vyhladit nebo vyleštit ušlechtilou ocel a neželezné kovy. Také na dřevu dosáhne vždy toho nejvyššího lesku. Kromě toho brusný válec MSW GRIWHEEL-80 účinně odstraňuje škrábance a jiné nerovnosti. Elastický nylonový materiál s pružným pláštěm se dokonale přizpůsobí každému povrchu a zajišťuje vždy konstatní pracovní výsledky. Flexibilní konstrukce přispívá k dlouhé životnosti a umožnuje mnohem vyšší odvod tepla, čímž je zabráněno možné deformace materiálu. Během zpracování materiálu nedochází ke vzniku nadměrného hluku, díky čemuž je zpracování obrobku ještě příjemnější. Brusný válec od MSW s průměrem válce 100 mm je kompatibilní se všemi běžnými satinovacími stroji s hřídelí o 19 mm. Možné je použití s 3000 ot/min. Brusný válec MSW-GRIWHEEL-80 od MSW umožnuje optimální broušení každého obrobku.

Nylonový brusný válec MSW-WHEELS-80A od MSW je silný nástavec na satinový stroj, který se skvěle hodí na zpracování větších ploch. Využití nalezne při zpracování kovu i dřeva. Skládá se z nylonu, jehož výhody oceníte především při práci s dřevem. Díky němu se během práce na plochách vytváří méně tepla, a předmět tak muže být optimálně vyhlazený, aniž by při tom docházelo k jeho nechtěné deformaci. Nylonový brusný válec od MSW je proto skvělou volbou pro profesionální a ambiciózní řemeslníky. Nabízí se četné možnosti použití: Ušlechtilá ocel a neželezné kovy budou matné a vyhlazené a různé povrchy budou zbaveny nerovností a škrábanců. Díky elastické nylonové tkanině brusného válce MSW-WHEELS-80A potaženém zrněním 80 dosáhnete na kovech i dřevu vysokého a rovnoměrného lesku. Těsně zhuštěné nylonové vrstvy válce a brusné tkaniny mezi nimi umožňují podstatně vyšší úbytek materiálu při současně vyšším odvodu tepla. Kromě toho se díky flexibilní konstrukci extrémně prodlužuje životnost válce a pracovní hluk je také velmi nízky. Precizní a příjemná práce s nylonovým brusným válcem je tak zaručena. Díky šířce válce 120 mm a výkonu 3000 ot/min zvládnete za krátkou dobu zpracovat i vetší plochy. Válec dokáže zpracovat i větší plochy než běžné válce s menší šířkou role. Díky průměru 100 mm a kompatibilitě s 19 mm hřídelí je možné použít brusnou roli na všech běžných satinovacích strojích. Rozzařte váš obrobek vysokým leskem díky nylonovému brusnému válci od MSW!

Kotouč pro broušení rohových svárů MSW-DISC-900 firmy MSW je určen zejména pro profesionální použití při kovoobrábění. Jedná se o originální příslušenství nabízená firmou MSW zajišťující vynikající výsledek práce. Výměna je rychlá a jednoduchá. Zakoupením tohoto výrobku získáváte profesionální kotouč pro broušení rohových svárů zajišťující snadné ovládání a optimální konečný výsledek. Kotouč pro broušení rohových svárů o rozměrech 150 x 5 mm je určen k čištění, broušení a leštění těžko přístupných míst na konstrukcích z ušlechtilé oceli, jako např. madla, zábradlí, apod. Je vhodný pro vysocekvalitní ušlechtilou ocel a jiné odpovídající materiály. Tento kotouč může být používán ve všech bruskách na rohové sváry s upevňovacím čepem o rozměru 25,4 mm (1″). Naše vysocekvalitní příslušenství se používají nejen se zařízeními firmy MSW, ale mohou být také (při zachování vhodných rozměrů) použity pro zařízení značky Metabo, Flex etc. Pozor: Satinovací stroj musí mít dostatečné místo na montáž brusného válce. Požadovaný průměr je 120 mm a vzdálenost od středu nasazovacího hřídele do krytu satinovacího stroje musí být 60 mm.

Brusné pásy MSW-AOBELT476-400 se zrnitostí 400 a v praktické sadě po 5 kusech představují perfektní doplněk k vaší pásové brusce na trubky výrobce MSW. Jsou vhodné k profesionálnímu obrábění kovů, zejména k odbornému broušení, čištění a leštění kovových kulatin. Každý brusný pás je vyroben z oxidu hlinitého, který představuje jeden z nejrozšířenějších brusných materiálů: Má vynikající brusné vlastnosti, je robustní, a proto velmi vhodný pro každodenní použití. Dále je brusný materiál opatřen stabilním bavlněným podkladem. Zrnitost 400 zajišťuje velmi jemný, hladký a rovnoměrný výsledek broušení, zcela v souladu s mottem „Čím vyšší zrnitost, tím hladší finiš“. Brusný pás má rozměry 760 krát 40 mm a je vhodný pro kulatiny a trubky do průměru 180 mm. Brusné pásy jsou pružné, vyznačují se vysokou odolností proti přetržení a lze je rychle a snadno vyměňovat. Praktické balení po pěti kusech není vhodné pouze pro přístroje výrobce MSW, ale i pro brusky Metabo a Flex anebo jiné běžné elektronářadí, pokud je schopné upnout uvedené rozměry pásů. V našem e-shopu můžete objednat taktéž brusné pásy z jiných materiálů, jiné zrnitosti a různých velikostí.

Brusné pásy MSW-AOBELT476-800 se zrnitostí 800 a v praktické sadě po 5 kusech představují perfektní doplněk k vaší pásové brusce na trubky výrobce MSW. Jsou vhodné k profesionálnímu obrábění kovů, zejména k odbornému broušení, čištění a leštění kovových kulatin. Každý brusný pás je vyroben z oxidu hlinitého, který představuje jeden z nejrozšířenějších brusných materiálů: Má vynikající brusné vlastnosti, je robustní, a proto velmi vhodný pro každodenní použití. Dále je brusný materiál opatřen stabilním bavlněným podkladem. Zrnitost 800 zajišťuje extrémně jemný, hladký a rovnoměrný výsledek broušení, zcela v souladu s mottem „Čím vyšší zrnitost, tím hladší finiš“. Brusný pás má rozměry 760 krát 40 mm a je vhodný pro kulatiny a trubky do průměru 180 mm. Brusné pásy jsou pružné, vyznačují se vysokou odolností proti přetržení a lze je rychle a snadno vyměňovat. Praktické balení po pěti kusech není vhodné pouze pro přístroje výrobce MSW, ale i pro brusky Metabo a Flex anebo jiné běžné elektronářadí, pokud je schopné upnout uvedené rozměry pásů. V našem e-shopu můžete objednat taktéž brusné pásy z jiných materiálů, jiné zrnitosti a různých velikostí.

Abraham Lincoln říkával: „Kdybych měl osm hodin času k pokácení stromu, tak bych šest hodin z toho věnoval broušení sekery.“ Pomocí univerzální ostřící stanice MSW-MS-65 od společnosti MSW nabrousíte vrtáky, nože, nůžky, sekáče a další nástroje výrazně rychleji a výsledkem bude skvěle nabroušené ostří.  Díky svému širokému spektru použití je multifunkční bruska z oblasti dílenského vybavení společnosti MSW nepostradatelným pomocníkem ve všech řemeslných provozovnách, jako jsou truhlárny, dále v továrnách, jakož i v domácích dílnách. S průměrem 11 mm brousí brousek s diamantem všechna ostří o rozměrech 6-51 mm a vrtáky s průměrem 3-13 mm pod úhlem 118°. Úhel na rovné břity lze individuálně nastavit pro každý nástroj v rozmezí 15-50°.  Účinnost je u této brusky zaručena díky 6 700 ot/min a výkonu 65 W. Díky své kompaktní velikosti a nízké hmotnosti je možné umístit tuto brusku na libovolné místo – a její použití je bez problémů možné i v provozu či na stavbách. Díky preciznímu zpracování a plášti z velmi odolných plastů PA6 a GF30, jakož i díky brousku potaženého diamantem vás tato univerzální bruska přesvědčí vysokou životností – a to i ve velice náročných podmínkách nebo při častém používání.

Profesionální elektronářadí výrobce MSW přináší vždy to nejlepší ruční nářadí do vaší dílny. Výrobky MSW se vyznačují inovací a vysokou jakostí. Vysoce kvalitní brusné kotouče MSW-GW-150/16-60 jsou vyrobeny z korundu, resp. oxidu hlinitého a přesvědčí vás svou tvrdostí a houževnatostí. Dodávají se v sadě, ve dvojitém provedení, a proto se dokonale hodí jako náhradní brusné kotouče pro dvojitou brusku GRIN150D výrobce MSW. Brusné kotouče se zrnitostí 60 se výtečně hodí k broušení hran, resp. ostření nožů, broušení nízkolegované a konstrukční oceli, litiny, jakož i svarů a pro práci na litině oceli. Rovně vás přesvědčí vysoce kvalitní materiál z oxidu hlinitého, který je mimořádně houževnatý a univerzálně použitelný. Hlavní uplatnění však nachází při obrábění železa a oceli s nízkou pevností, stejně jako svarů. Brusné kotouče výrobce MSW proto poskytují dobrý úběrový výkon a jsou charakteristické svou dlouhou životností. Svými rozměry 150krát 16krát 12,7 mm jsou kotouče vhodné pro různé druhy brusek. V našem e-shopu naleznete pro tyto brusné kotouče dokonalý doplněk: dvojitou brusku GRIN150D výrobce MSW.

Profesionální elektronářadí výrobce MSW přináší vždy to nejlepší ruční nářadí do vaší dílny. Výrobky MSW se vyznačují inovací a vysokou jakostí. Vysoce kvalitní brusné kotouče MSW-GW-150/20-36 jsou vyrobeny z korundu, resp. oxidu hlinitého a přesvědčí vás svou tvrdostí a houževnatostí. Dodávají se v sadě, ve dvojitém provedení, a proto se dokonale hodí jako náhradní brusné kotouče pro dvojitou brusku GRIN250D výrobce MSW. Brusné kotouče se zrnitostí 36 se výtečně hodí k broušení hran, resp. ostření nožů. Také odrezování a čištění kovových povrchů, srovnávání svarů a otřepů, stejně jako broušení starých vrstev laku a základního nátěru už není problémem. Vysoce kvalitní brusné kotouče jsou vyrobeny z oxidu hlinitého, který je mimořádně houževnatý a univerzálně použitelný. Hlavní uplatnění však nachází při obrábění železa a oceli s nízkou pevností, stejně jako svarů. Brusné kotouče výrobce MSW proto poskytují dobrý úběrový výkon a jsou charakteristické svou dlouhou životností. Svými rozměry 150krát 20krát 16 mm jsou kotouče vhodné pro různé druhy brusek. V našem e-shopu naleznete pro tyto brusné kotouče dokonalý doplněk: dvojitou brusku GRIN250D výrobce MSW.

S ostřičkou na pilové kotouče MSW-CBS-140 z oblasti dílenského vybavení společnosti MSW máte vždy čistý řez! Zařízení umožňuje přesné ostření běžných pilových kotoučů o velikosti 90 až 400 mm ručních okružních pil, stolových kotoučových pil a dalších zařízení. Tato výkonná, odolná a profesionální ostřička na pilové kotouče se hodí jak pro specializované použití v dílnách, tak i na jednoduché a bezpečné používání v kutilských a amatérských dílnách. 110 W a dvě rychlosti 3 800 a 5 300 ot/min zaručují během krátké doby perfektně nabroušené pilové kotouče různých velikostí. Úhel broušení pilového kotouče ostřičky je možné dle typu pilového kotouče nastavit v rozmezí 0 a 25°, což zaručuje perfektní výsledky a extrémně ostré pilové kotouče. Umožňuje to diamantový brusný kotouč, který se skvěle hodí k rychlému broušení ocele HSS a jiných vysoce legovaných ocelí. Díky praktickým otvorům je možné ostřičku na pilové kotouče jednoduše a stabilním způsobem namontovat čtyřmi šrouby na jakýkoliv běžný pracovní stůl, díky čemuž je používání ještě bezpečnější a pohodlnější. Díky robustní konstrukci a vysoce kvalitnímu zpracování je tato ostřička na pilové kotouče obzvláště odolná. Kromě ostřičky na pilové kotouče a diamantového brusného kotouče jsou v dodávce také nezbytné nástroje k fixaci a vycentrování pilových kotoučů.

Brusné pásy MSW-PSBELT476-280 se zrnitostí 280 a v praktické sadě po 5 kusech představují perfektní doplněk k vaší pásové brusce na trubky výrobce MSW. Jsou vhodné k profesionálnímu obrábění kovů, zejména odbornému broušení, smirkování a leštění kovových kulatin, jako je například ušlechtilá ocel. Každý brusný pás je vyroben z oxidu hlinitého, který představuje jeden z nejrozšířenějších brusných materiálů: Má vynikající brusné vlastnosti, je robustní, a proto velmi vhodný pro každodenní použití. Trojrozměrná pyramidová struktura mlecích tělísek na brusném pásu významně zesiluje abrazivní výkon, a dosahuje tak velmi rovnoměrného a jemného, resp. hladkého výsledku mletí. Brusný pás má rozměry 760 krát 40 mm a je vhodný pro kulatiny a trubky do průměru 180 mm. Zrnitost 280 brusných pásů přitom zajišťuje rovnoměrné a šetrné obrábění ploch s hlubokými a plochými profily. Brusné pásy jsou pružné, vyznačují se vysokou odolností proti přetržení a lze je rychle a snadno vyměňovat. Praktické balení po pěti kusech není vhodné pouze pro přístroje výrobce MSW, ale i pro brusky Metabo a Flex anebo jiné běžné elektronářadí, pokud je schopné upnout uvedené rozměry pásů. V našem e-shopu můžete objednat taktéž brusné pásy z jiných materiálů, jiné zrnitosti a různých velikostí.

Brusné pásy MSW-PSBELT476-400 se zrnitostí 400 a v praktické sadě po 5 kusech představují perfektní doplněk k vaší pásové brusce na trubky výrobce MSW. Jsou vhodné k profesionálnímu obrábění kovů, zejména odbornému broušení, smirkování a leštění kovových kulatin, jako je například ušlechtilá ocel. Každý brusný pás je vyroben z oxidu hlinitého, který představuje jeden z nejrozšířenějších brusných materiálů: Má vynikající brusné vlastnosti, je robustní, a proto velmi vhodný pro každodenní použití. Trojrozměrná pyramidová struktura mlecích tělísek na brusném pásu významně zesiluje abrazivní výkon, a dosahuje tak velmi rovnoměrného a jemného, resp. hladkého výsledku mletí. Brusný pás má rozměry 760 krát 40 mm a je vhodný pro kulatiny a trubky do průměru 180 mm. Zrnitost 400 brusných pásů přitom zajišťuje rovnoměrné a šetrné obrábění ploch s hlubokými a plochými profily. Brusné pásy jsou pružné, vyznačují se vysokou odolností proti přetržení a lze je rychle a snadno vyměňovat. Praktické balení po pěti kusech není vhodné pouze pro přístroje výrobce MSW, ale i pro brusky Metabo a Flex anebo jiné běžné elektronářadí, pokud je schopné upnout uvedené rozměry pásů. V našem e-shopu můžete objednat taktéž brusné pásy z jiných materiálů, jiné zrnitosti a různých velikostí.

Tato sada pěti zirkonových brusných pásů MSW-ZBELT-760-20-80 pro pásovou brusku na trubky je díky své zrnitosti 80 vhodná především pro obrábění velmi hrubých nerovností, vyžadujících výkonné broušení a silné ubírání povrchů. Tvrdé nároky zaručují mlecí tělíska z oxidu zirkoničitého. Oxid zirkoničitý je známý jako umělý diamant a vyznačuje se svou extrémní tvrdostí. To těmto brusným pásům propůjčuje abrazivní sílu právě tam, kde je zejména u trubek a dalších kulatých materiálů nutné nejprve odstranit velkou vrstvu substance. Pro následné leštění zvolte brusné pásy s jemnější zrnitostí. Brusné pásy s délkou 760 na 20 mm jsou koncipovány pro profesionální použití v kovozpracujícím odvětví, zvláště pak při zpracování ušlechtilé oceli, hliníku a slitin. Přitom je lze použít u kovových kulatin a trubek do průměru 180 mm. Konstantní a optimální výsledek broušení a dlouhá životnost brusných pásů je garantována díky použitému materiálu. Navíc lze brusné pásy rychle a jednoduše vyměňovat. Praktické balení po pěti kusech není vhodné jen pro přístroje výrobce MSW, nýbrž lze je použít také pro brusky Metabo a Flex nebo jiné běžné elektronářadí, pokud je schopné upnout uvedené rozměry pásů. V našem e-shopu můžete objednat taktéž brusné pásy z jiných materiálů, jiné zrnitosti a různých velikostí.

Brusné pásy MSW-AOBELT276-180 se zrnitostí 180 přicházejí v praktické sadě po 5 kusech a představují perfektní doplněk k vaší pásové brusce na trubky výrobce MSW. Jsou vhodné k profesionálnímu obrábění kovů, zejména k odbornému broušení, čištění a leštění kovových kulatin. Každý brusný pás je vyroben z oxidu hlinitého, který představuje jeden z nejrozšířenějších brusných materiálů: Má vynikající brusné vlastnosti, je robustní, a proto velmi vhodný pro každodenní použití. Dále je brusný materiál opatřen stabilním bavlněným podkladem. Zrnitost 180 je vhodná zejména k odstraňování drobných nerovností. Brusný pás má rozměry 760krát 20 mm a je vhodný pro kulatiny a trubky do průměru 180 mm. Brusné pásy jsou pružné, vyznačují se vysokou odolností proti přetržení a lze je rychle a snadno vyměňovat. Praktické balení po pěti kusech není vhodné pouze pro přístroje výrobce MSW, ale i pro brusky Metabo a Flex anebo jiné běžné elektronářadí, pokud je schopné upnout uvedené rozměry pásů. V našem e-shopu můžete objednat taktéž brusné pásy z jiných materiálů, jiné zrnitosti a různých velikostí.

Náhradní sada pro pásové brusky na trubky se skládá z pěti brusných pásů MSW-NYBELT476-FINE s jemnou zrnitostí. Brusné pásy jsou vyrobeny z nylonu. Současně se brusné pásy vyznačují vysokou pružností, mají vysokou odolnost proti přetržení a lze je snadno a rychle vyměňovat. Pomocí těchto nylonových brusných pásů s jemnou zrnitostí o rozměrech 760 krát 40 mm můžete bez problémů obrábět kulatiny a trubky až do průměru 180 mm. Ať jde o lakování, čištění nebo dokončovací práce, výsledkem jsou vždy lesklé a hladké povrchy. Brusné pásy dosahují ještě jemnějšího výsledku než pásy střední a hrubé zrnitosti této série. Brusné pásy pro pásové brusky na trubky nacházejí profesionální uplatnění zejména v rámci zpracování kovů, kde díky své struktuře efektivně čistí, brousí, smirkují a leští ušlechtilou ocel, hliník, měď a slitiny. Praktické balení po pěti kusech není vhodné pouze pro přístroje výrobce MSW, ale i pro brusky Metabo a Flex anebo jiné běžné elektronářadí, pokud je schopné upnout uvedené rozměry pásů. V našem e-shopu můžete objednat taktéž brusné pásy z jiných materiálů, jiné zrnitosti a různých velikostí.

Brusné pásy MSW-AOBELT276-320 se zrnitostí 320 přicházejí v praktické sadě po 5 kusech a představují perfektní doplněk k vaší pásové brusce na trubky výrobce MSW. Jsou vhodné k profesionálnímu obrábění kovů, zejména k odbornému broušení, čištění a leštění kovových kulatin. Každý brusný pás je vyroben z oxidu hlinitého, který představuje jeden z nejrozšířenějších brusných materiálů: Má vynikající brusné vlastnosti, je robustní, a proto velmi vhodný pro každodenní použití. Dále je brusný materiál opatřen stabilním bavlněným podkladem. Zrnitost 320 je vhodná zejména k odstraňování drobných nerovností. Čím vyšší zrnitost, tím hladší je finiš. Brusný pás má rozměry 760 krát 20 mm a je vhodný pro kulatiny a trubky do průměru 180 mm. Brusné pásy jsou pružné, vyznačují se vysokou odolností proti přetržení a lze je rychle a snadno vyměňovat. Praktické balení po pěti kusech není vhodné pouze pro přístroje výrobce MSW, ale i pro brusky Metabo a Flex anebo jiné běžné elektronářadí, pokud je schopné upnout uvedené rozměry pásů. V našem e-shopu můžete objednat taktéž brusné pásy z jiných materiálů, jiné zrnitosti a různých velikostí.

Brusné pásy MSW-AOBELT476-600 se zrnitostí 600 a v praktické sadě po 5 kusech představují perfektní doplněk k vaší pásové brusce na trubky výrobce MSW. Jsou vhodné k profesionálnímu obrábění kovů, zejména k odbornému broušení, čištění a leštění kovových kulatin. Každý brusný pás je vyroben z oxidu hlinitého, který představuje jeden z nejrozšířenějších brusných materiálů: Má vynikající brusné vlastnosti, je robustní, a proto velmi vhodný pro každodenní použití. Dále je brusný materiál opatřen stabilním bavlněným podkladem. Zrnitost 600 zajišťuje velmi jemný, hladký a rovnoměrný výsledek broušení, zcela v souladu s mottem „Čím vyšší zrnitost, tím hladší finiš“. Brusný pás má rozměry 760 krát 40 mm a je vhodný pro kulatiny a trubky do průměru 180 mm. Brusné pásy jsou pružné, vyznačují se vysokou odolností proti přetržení a lze je rychle a snadno vyměňovat. Praktické balení po pěti kusech není vhodné pouze pro přístroje výrobce MSW, ale i pro brusky Metabo a Flex anebo jiné běžné elektronářadí, pokud je schopné upnout uvedené rozměry pásů. V našem e-shopu můžete objednat taktéž brusné pásy z jiných materiálů, jiné zrnitosti a různých velikostí.

Brusné pásy MSW-AOBELT276-120 se zrnitostí 120 přicházejí v praktické sadě po 5 kusech a představují perfektní doplněk k vaší pásové brusce na trubky výrobce MSW. Jsou vhodné k profesionálnímu obrábění kovů, zejména k odbornému broušení, čištění a leštění kovových kulatin. Každý brusný pás je vyroben z oxidu hlinitého, který představuje jeden z nejrozšířenějších brusných materiálů: Má vynikající brusné vlastnosti, je robustní, a proto velmi vhodný pro každodenní použití. Dále je brusný materiál opatřen stabilním bavlněným podkladem. Zrnitost 120 je vhodná zejména k odstraňování drobných nerovností. Brusný pás má rozměry 760krát 20 mm a je vhodný pro kulatiny a trubky do průměru 180 mm. Brusné pásy jsou pružné, vyznačují se vysokou odolností proti přetržení a lze je rychle a snadno vyměňovat. Praktické balení po pěti kusech není vhodné pouze pro přístroje výrobce MSW, ale i pro brusky Metabo a Flex anebo jiné běžné elektronářadí, pokud je schopné upnout uvedené rozměry pásů. V našem e-shopu můžete objednat taktéž brusné pásy z jiných materiálů, jiné zrnitosti a různých velikostí.

Sada pěti brusných pásů značky MSW je v závislosti na potřebách a očekáváních vynikající zařízení pro vstupní nebo konečné zpracování. Brusný pás mj. odstraňuje otřepy z hliníku a rzi z oceli (jak legované, tak i nelegované). Nekonečný pás MSW-ZBELT-760-80 je vhodný také na hrubé broušení. Může být používán odborníky (v řemeslných a výrobních dílnách) i kutily (v domácnostech). Univerzální šířka 40 mm umožňují použití brusného pásu značky MSW se všemi bruskami na trubky, které využívají pásy této šířky. Nejlepší je ho však používat s bruskou MSW-POL900L. Oxid zirkoničitý zajišťuje efektivní broušení i při malém tlaku. Tvrdost použitého brusiva umožňuje bezpečné zpracování mnoha různých povrchů (mj. kovových, plastových a dřevěných). Pevný materiál zabraňuje roztržení pásu MSW-ZBELT-760-80 během provozu. Brusný pás (zrnitost 80) je vysoce elastický, proto ho lze používat také pro rohové svary. Brusné pásy značky MSW (sada obsahuje 5 kusů) zajišťují efektivní broušení, odstraňování rzi, vyhlazení, apod. Brusný pás umožňuje mj. broušení hliníku. Díky vysoké elasticitě je zařízení vhodné např. pro obrábění trubek. Nabízený výrobek může být používán odborníky (v dílnách, výrobních závodech, apod. ). Brusné pásy MSW-ZBELT-760-80 se snadno montují, což ocení hlavně kutilové.

Rukojeť s ochranným krytem MSW-BURH1 je příslušenstvím, které můžete použít pro jakoukoli saténovací brusku. Velikost upínacího otvoru činí 46 mm – dbejte na to, aby měl Váš stroj vhodné rozměry. V sortimentu MSW naleznete kvalitní elektronářadí a odolné příslušenství pro každodenní potřebu v dílně nebo průmyslu. Rukojeť s ochranným krytem MSW-BURH1 můžete použít pro akumulátorovou saténovací brusku MSW-BUR400AKK a saténovací brusku MSW-BUR900S. Navíc lze toto příslušenství použít pro jakoukoli leštičku s upínacím otvorem 46 mm. Rukojeť umožňuje optimální rozložení síly během práce. Poskytuje nyní vyšší stabilitu a bezvadnou obsluhu prakticky v každé poloze. Ochranný kryt Vás chrání před úlomky a třískami. Podle průměru válců 100, 120 nebo 150 mm můžete výšku ochranného krytu přizpůsobit ve třech stupních. Vynikající zpracování rukojeti s krytem MSW-BURH1 je navíc zárukou její dlouhé životnosti.

Profesionální elektronářadí výrobce MSW přináší vždy to nejlepší ruční nářadí do vaší dílny. Výrobky MSW se vyznačují inovací a vysokou jakostí. Vysoce kvalitní brusné kotouče MSW-GW-150/16-36 jsou vyrobeny z korundu, resp. oxidu hlinitého a přesvědčí vás svou tvrdostí a houževnatostí. Dodávají se v sadě, ve dvojitém provedení, a proto se dokonale hodí jako náhradní brusné kotouče pro dvojitou brusku GRIN150D výrobce MSW. Brusné kotouče se zrnitostí 36 se výtečně hodí k broušení hran, resp. ostření nožů. Také odrezování a čištění kovových povrchů, srovnávání svarů a otřepů, stejně jako broušení starých vrstev laku a základního nátěru už není problémem. Vysoce kvalitní brusné kotouče jsou vyrobeny z oxidu hlinitého, který je mimořádně houževnatý, odolný proti zlomení a univerzálně použitelný. Hlavní uplatnění však nachází při obrábění železa a oceli s nízkou pevností, stejně jako svarů. Brusné kotouče výrobce MSW proto poskytují dobrý úběrový výkon a jsou charakteristické svou dlouhou životností. Svými rozměry 150krát 16krát 12,7 mm jsou kotouče vhodné pro různé druhy brusek. V našem e-shopu naleznete pro tyto brusné kotouče dokonalý doplněk: dvojitou brusku GRIN150D výrobce MSW.

Náhradní sada pro satinovací stroje sestává ze dvou brusných pásů MSW-SLEEVES-FINE s jemnou zrnitostí. Brusné pásy jsou vyrobeny z nylonového brusného rouna. Brusná pouzdra jsou vhodná pro expanzní válce o velikosti 90 mm v průměru a výšce 100 mm. Jejich oblast použití zahrnuje jemné broušení, čištění, hlazení a leštění škrábanců, skvrn, zbytků barvy, rzi a oxidací na kovu, včetně ušlechtilé oceli, a dřevě. Přednostně jsou brusné pásy určeny pro profesionální obrábění kovu a dřeva. Lze je jednoduše a rychle vyměňovat, díky čemuž jsou vhodné stejně pro profesionály, jako domácí kutily, a usnadňují vám potřebné brousicí práce. S nylonovými brusnými pouzdry vynaložíte díky použitému materiálu a šířce u velkoplošného broušení a leštění daleko menší námahu. Současně dosáhnete daleko rychlejšího výsledku broušení a povrchy jsou vždy rovnoměrné a rovné. Praktické balení po dvou kusech není vhodné pouze pro přístroje výrobce MSW, ale i pro jiné běžné elektronářadí, pokud je schopné upnout uvedené rozměry pásů. V našem e-shopu můžete objednat taktéž brusné pásy z jiných materiálů, jiné zrnitosti a různých velikostí.

Náhradní sada pro satinovací stroje sestává ze dvou brusných pásů MSW-SLEEVES-COAR s hrubou zrnitostí. Brusné pásy jsou vyrobeny z nylonového brusného rouna. Brusná pouzdra jsou vhodná pro expanzní válce o velikosti 90 mm v průměru a výšce 100 mm. Jejich oblast použití zahrnuje hrubé broušení, čištění, hlazení a leštění škrábanců, skvrn, zbytků barvy, rzi a oxidací na kovu, včetně ušlechtilé oceli, a dřevě. Přednostně jsou brusné pásy určeny pro profesionální obrábění kovu a dřeva. Lze je jednoduše a rychle vyměňovat, díky čemuž jsou vhodné stejně pro profesionály, jako domácí kutily, a usnadňují vám potřebné brousicí práce. S nylonovými brusnými pouzdry vynaložíte díky použitému materiálu a šířce u velkoplošného broušení a leštění daleko menší námahu. Současně dosáhnete daleko rychlejšího výsledku broušení a povrchy jsou vždy rovnoměrné a rovné. Praktické balení po dvou kusech není vhodné pouze pro přístroje výrobce MSW, ale i pro jiné běžné elektronářadí, pokud je schopné upnout uvedené rozměry pásů. V našem e-shopu můžete objednat taktéž brusné pásy z jiných materiálů, jiné zrnitosti a různých velikostí. Sada brusných pásů MSW po 2 kusech byla navržena pro použití na těchto přístrojích:

12dílná sada brusných pásů MSW-SLEEVES-180 výrobce MSW byla koncipována speciálně pro profesionální použití v rámci obrábění kovů a dřeva a řemeslnickou práci. Brusná pouzdra mají zrnitost 180 a jsou vhodná pro veškeré expanzní válce s šířkou pásu o velikosti 90 mm v průměru a výšce 100 mm. Použití oxidu hlinitého jako brusného prostředku a šířka brusných pásů umožňují velkoplošné broušení a leštění kovových povrchů včetně ušlechtilé oceli. Také dřevo, vrstvy laku, umělou hmotu a fíbrové sklo lze pomocí těchto brusných pouzder velkoplošně opracovávat během krátké doby, takže dosáhnete vždy rovnoměrných výsledků broušení. Vynikajících výsledků dosáhnete například při odstraňování svarů, stejně jako při vyhlazování škrábanců a rýh. Díky univerzálním možnostem použití lze tyto brusné pásy uplatnit nejen v rukou profesionálů, nýbrž také v domácí dílně. Brusný materiál oxid hlinitý je díky své tvrdosti a speciálnímu povrstvení velmi odolný proti opotřebení. Díky tomu mají tyto brusné pásy mimořádnou životnost a zaručují profesionálům i kutilům optimální poměr nákladů a užitku. Praktické balení po dvanácti kusech není vhodné pouze pro přístroje výrobce MSW, ale i pro jiné běžné elektronářadí, pokud je schopné upnout uvedené rozměry pásů. V našem e-shopu můžete objednat taktéž brusné pásy z jiných materiálů, jiné zrnitosti a různých velikostí.

Profesionální elektronářadí výrobce MSW přináší vždy to nejlepší ruční nářadí do vaší dílny. Výrobky MSW se vyznačují inovací a vysokou jakostí. Vysoce kvalitní brusné kotouče MSW-GW-200/20-60 jsou vyrobeny z korundu, resp. oxidu hlinitého a přesvědčí vás svou tvrdostí a houževnatostí. Dodávají se v sadě, ve dvojitém provedení, a proto se dokonale hodí jako náhradní brusné kotouče pro dvojitou brusku GRIN350D výrobce MSW. Brusné kotouče se zrnitostí 60 se výtečně hodí k broušení hran, resp. ostření nožů. Také odrezování a čištění kovových povrchů, srovnávání svarů a otřepů, stejně jako broušení starých vrstev laku a základního nátěru už není problémem. Vysoce kvalitní brusné kotouče jsou vyrobeny z oxidu hlinitého, který je mimořádně houževnatý a univerzálně použitelný. Hlavní uplatnění však nachází při obrábění železa a oceli s nízkou pevností, stejně jako svarů. Brusné kotouče výrobce MSW proto poskytují dobrý úběrový výkon a jsou charakteristické svou dlouhou životností. Svými rozměry 200krát 20krát 16 mm jsou kotouče vhodné pro různé druhy brusek. V našem e-shopu naleznete pro tyto brusné kotouče dokonalý doplněk: dvojitou brusku GRIN350D výrobce MSW.

Kotouč pro broušení rohových svárů MSW-DISC-900 firmy MSW je určen zejména pro profesionální použití při kovoobrábění. Jedná se o originální příslušenství nabízená firmou MSW zajišťující vynikající výsledek práce. Výměna je rychlá a jednoduchá. Zakoupením tohoto výrobku získáváte profesionální kotouč pro broušení rohových svárů zajišťující snadné ovládání a optimální konečný výsledek. Kotouč pro broušení rohových svárů o rozměrech 150 x 5 mm je určen k čištění, broušení a leštění těžko přístupných míst na konstrukcích z ušlechtilé oceli, jako např. madla, zábradlí, apod. Je vhodný pro vysocekvalitní ušlechtilou ocel a jiné odpovídající materiály. Tento kotouč může být používán ve všech bruskách na rohové sváry s upevňovacím čepem o rozměru 25,4 mm (1″). Naše vysocekvalitní příslušenství se používají nejen se zařízeními firmy MSW, ale mohou být také (při zachování vhodných rozměrů) použity pro zařízení značky Metabo, Flex etc. Pozor: Satinovací stroj musí mít dostatečné místo na montáž brusného válce. Požadovaný průměr je 120 mm a vzdálenost od středu nasazovacího hřídele do krytu satinovacího stroje musí být 60 mm.

Diamantový brusný kotouč MSW-FGGD-2 značky MSW nabízí vynikající životnost a skvělou pracovní rychlost při broušení betonových povrchů. Jednotlivé části jsou vyrobené z vysoce kvalitní oceli a s 20 brusnými prvky s diamantovým povrchem představují ideální příslušenství pro elektrické nářadí, přičemž zajišťují dokonalé výsledky v co nejkratší době.  Brusný kotouč má 20 brusných nástavců s diamantovým povrchem o rozměrech 10 x 10 x 40 mm pro efektivní opracování nejrůznějších betonových povrchů. Díky zrnitosti 30 je brusná sada vhodná také pro většinu typů betonu, zatímco robustní ocelová konstrukce zaručuje dlouhou životnost i při nejvyšším zatížení. Jednoduchá a intuitivní montáž na otočné desce zajišťuje rychlé použití i nekomplikovanou výměnu diamantových brusných kotoučů. S tímto profesionálním příslušenstvím značky MSW dosáhnete za neuvěřitelně krátký čas dokonale broušených povrchů.

Diamantový brusný kotouč MSW-FGGP-2 značky MSW nabízí vynikající životnost a skvělou pracovní rychlost při broušení betonových povrchů. Jednotlivé části jsou vyrobené z vysoce kvalitní oceli a s 10 brusnými prvky s diamantovým povrchem představují ideální příslušenství pro elektrické nářadí, přičemž zajišťují dokonalé výsledky v co nejkratší době.  Brusný kotouč má 10 brusných nástavců s diamantovým povrchem o rozměrech 10 x 10 x 40 mm pro efektivní opracování nejrůznějších betonových povrchů. Díky zrnitosti 30 je brusná sada vhodná také pro většinu typů betonu, zatímco robustní ocelová konstrukce zaručuje dlouhou životnost i při nejvyšším zatížení. Jednoduchá a intuitivní montáž na otočné desce zajišťuje rychlé použití i nekomplikovanou výměnu diamantových brusných kotoučů. S tímto profesionálním příslušenstvím značky MSW dosáhnete za neuvěřitelně krátký čas dokonale broušených povrchů.