Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Chcete rozšířit možnosti vaší stolní centrifugy SBS-LZ-400B? Potom využijte úhlový rotor SBS-AR-6-15 o objemu 6 x 15 ml ml pro hodnotná zkoumání vzorků a vzrušující experimenty ve vaší laboratoři. Rotor vám poskytuje hned 6 míst pro 15 ml zkumavky pro efektivnější použití malých množství!
 Rotor centrifugy lze snadno nainstalovat do stolní centrifugy SBS-LZ-400B výrobce Steinberg System a výrazně rozšiřuje možnosti vašeho laboratorního přístroje. Rotor vás zaujme svými výkonnostními parametry, jako je relativní odstředivé zrychlení 2 637 xg a odolností při rychlosti otáček až 5 000 ot/min. To vám umožní využít optimálně odstředivé síly pro širokou škálu zkoumání vzorků, která působí na 15 ml zkumavky.
 Do stolní odstředivky SBS-LZ-400B lze nainstalovat rotory pro šest 15 ml zkumavek nebo čtyři 50 ml zkumavky. Je jen na vás, jaký rotor si vyberete, protože stolní odstředivka je nabízena bez rotoru. Pomocí SBS-AR-6-15 můžete k provádění experimentů použít šest 15ml zkumavek. Oba rotory si samozřejmě můžete také zakoupit a používat střídavě, protože jejich instalace a odebrání je hračka, takže s přípravou testovací série neztratíte žádný zbytečný čas.

Stolní centrifuga SBS-LZ-300D značky Steinberg Systems je dobrým doplňkem vašich laboratorních potřeb. Elektrická centrifuga představuje vědecký pomocný přístroj, který nachází uplatnění v průmyslových laboratořích, výzkumných střediscích a vzdělávacích institucích, jako jsou školy nebo univerzity. Elektrický pohon této kompaktní laboratorní centrifugy má výkon 45 W. Pomocí dvou úhlových rotorů může pohon účinného motoru zpracovávat současně 12 zkumavek po 1,5/2 ml nebo 48 PCR proužků či 48 zkumavek po 0,2 ml. Pomocí adaptérů může první rotor centrifugy uchytit i malé zkumavky o objemu 0,2 a 0,5 ml. Otáčky lze pomocí mikroprocesoru regulovat mezi 500 a 12 000 ot/min a generuje se zde relativní maximální odstředivé zrychlení 5 960 xg. Díky tomu je tato laboratorní odstředivka velmi flexibilní a umožňuje zvolit nejlepší rychlost otáčení pro každý konkrétní vzorek: nastavitelnými otáčkami se generuje vhodná odstředivá síla a pevné částečky se oddělí od kapaliny, kterou lze poté snadno slít. Zařízení pracuje maximálně rovnoměrně a tiše. Díky lehké a kompaktní konstrukci lze elektrickou stolní odstředivku bez problémů přepravovat a navíc šetří místo v těsných pracovních prostorách vaší laboratoře. Zařízení disponuje časovačem, který lze nastavit od 0 do 99 minut. Díky němu ušetříte zbytečný čas při čekání, protože sami určíte, kdy má odstřeďování automaticky skončit. Přesných výsledků se zde dosahuje nastavením času. Všechny hodnoty jsou zřetelně zobrazeny na LCD displeji a lze je nastavit pomocí přehledného ovládacího panelu.

Chcete rozšířit možnosti vaší stolní centrifugy SBS-LZ-400B? Potom využijte úhlový rotor SBS-AR-4-50 o objemu 4 x 50 ml ml pro hodnotná zkoumání vzorků a vzrušující experimenty ve vaší laboratoři. Rotor vám poskytuje 4 místa pro 50ml zkumavky pro efektivnější použití malých množství!
 Rotor centrifugy lze snadno nainstalovat do stolní centrifugy SBS-LZ-400B výrobce Steinberg System a výrazně rozšiřuje možnosti vašeho laboratorního přístroje. Rotor vás zaujme svými výkonnostními parametry, jako je relativní odstředivé zrychlení 2 615 xg a odolností při rychlosti otáček až 5 000 ot/min. To vám umožní využít optimálně odstředivé síly pro širokou škálu zkoumání vzorků, která působí na 50 ml zkumavky.
 Stolní centrifuga SBS-LZ-400B má standardně zabudovaný rotor pro šest zkumavek o objemu 15 ml nebo 4 x 50 ml. Je jen na vás, jaký rotor si vyberete, protože stolní odstředivka je nabízena bez rotoru. Pomocí rotoru můžete použít čtyři 50ml zkumavky. Samozřejmě můžete používat střídavě oba rotory, protože jejich instalace a demontáž je hravě snadná, a nebude tak ztrácet zbytečný čas přípravou testovací série.

Chcete rozšířit možnosti vaší stolní centrifugy SBS-LZ-3000SLS? Potom využijte výkyvný rotor SBS-SR-4-50 o objemu 4 x 50 ml pro hodnotná zkoumání vzorků a vzrušující experimenty ve vaší laboratoři. Namísto použití 24 x 10 ml zkumavek vám rotor poskytuje hned 4 místa pro 50 ml zkumavky pro efektivnější použití malých množství!
 Výkyvný rotor lze snadno nainstalovat do stolní centrifugy SBS-LZ-3000SLS výrobce Steinberg System a výrazně rozšiřuje možnosti vašeho laboratorního přístroje. Rotor vás přesvědčí svými výkonnostními parametry, jako je relativní odstředivé zrychlení až 4 420 xg i odolností při rychlosti otáček až 5 000 ot/min. To vám umožní využít optimálně odstředivé síly pro širokou škálu zkoumání vzorků, která působí na 50 ml zkumavky. Stolní centrifuga SBS-LZ-3000SLS má standardně zabudovaný rotor pro čtyři zkumavky o objemu 10 ml. S výkyvným rotorem rozšíříte kapacitu na 4 zkumavky o objemu 50 ml, se kterými můžete provádět další zkoumání vzorků. Samozřejmě můžete používat střídavě oba rotory, protože jejich instalace a demontáž je hravě snadná, a nebude tak ztrácet zbytečný čas přípravou testovací série.

Stolní centrifuga SBS-LZ-2000SLS značky Steinberg je dobrým doplňkem vašich laboratorních potřeb. Elektrická centrifuga představuje vědecký pomocný přístroj, který nachází uplatnění v průmyslových laboratořích, výzkumných střediscích a vzdělávacích institucích, jako jsou školy nebo univerzity. Elektrický pohon kompaktní centrifugy má výkon 100 W. Pomocí bezúdržbového motoru dokáže pohon zpracovávat šest zkumavek o objemu à 50 ml současně. Otáčky lze regulovat mezi 300 a 4 000 ot/min pomocí mikroprocesoru a při svém maximu vytvářejí relativní maximální centrifugační sílu 2 390 xg. Díky tomu je laboratorní centrifuga velmi adaptabilní a umožňuje zvolit nejlepší rychlost otáčení pro konkrétní vzorek: Regulovatelná rychlost vytváří vhodnou odstředivou sílu a pevné částice se odlučují pevné částice od kapaliny, kterou lze poté snadno dekantovat. Deset přednastavených rychlostí usnadňují provoz a kryt s funkcí alarmu chrání vzorky před kontaminací – vyjma spuštění alarmu pracuje elektrická odstředivka tiše a hladce. Díky lehké a kompaktní konstrukci lze elektrickou stolní odstředivku bez problémů přepravovat a navíc šetří místo v těsných pracovních prostorách vaší laboratoře. Zařízení disponuje časovačem, který lze nastavit od 0 do 99 minut. Díky němu ušetříte zbytečný čas čekáním, protože sami určíte, kdy má odstřeďování automaticky skončit. Pro časy odstřeďování nad 99 minut disponuje přístroj trvalým režimem. Všechny hodnoty jsou zřetelně zobrazeny na digitálním displeji a lze je nastavit pomocí ovládacího panelu, který můžete dezinfikovat.

Stolní centrifuga SBS-LZ-4000/20-6 od značky Steinberg je výborný doplněk do vaší laboratoře. Jedná se o vědecké pomocné zařízení, které se používá v průmyslových laboratořích, výzkumných centrech nebo vzdělávacích institucí jako např. školách. Centrifuga je obzvlášť vhodná na biochemické práce s vzorky o malém objemu. Elektrický tichý pohon kompaktní centrifugy disponuje 110 wattů. S pomocí rotoru může pohon zpracovávat současně šest zkumavek o 20 ml, přičemž jejich pozice jsou průběžně očíslované. Počet otáček 3 200 ot/min je plynule regulovatelný a při svém maximu vytváří relativní centrifugální zrychlení 1 200 xg. Díky lehké a kompaktní konstrukci je transport elektrické stolní centrifugy velmi snadný a přístroj se hodí také do menších prostorů. Zařízení disponuje časovačem, který může být nastaven mezi 0 a 30 minutami. Ušetříte si tak zbytečné čekání, přičemž si sami určíte, kdy bude centrifugace ukončena. Pro centrifugaci přesahující dobu 30 minut je určen trvalý provoz. Tři přísavné nožičky se během centrifugace starají o stabilitu a kryt z umělé hmoty chrání vzorky před kontaminací. Aby byla zajištěna spolehlivá cirkulace vzduchu, měla by být okolní teplota mezi 0 a 30 ° C. Zajistěte si ještě dnes vynikající testovací výsledky s lehkou stolní centrifugou SBS-LZ-4000/20-6. U látek, které nejsou rozpustné v kapalině, nelze při filtraci docílit dobrých výsledků, protože by pevná látka ucpala filtrační papír. V tomto případě se používá centrifuga.  Díky plynule nastavitelnému počtu otáček se vytváří odstředivá síla a pevné částečky se oddělí od kapaliny. Pevné látky, částice nebo média s vyšší hustotou se na základě vyšší setrvačnosti přesouvají směrem ven a jsou tlačena na dno zkumavky. Po vyjmutí zkumavky lze tekutinu jednoduše dekantovat.

Stolní centrifuga SBS-LZ-400B značky Steinberg Systems je dobrým doplňkem vašich laboratorních potřeb. Elektrická centrifuga představuje vědecký pomocný přístroj, který nachází uplatnění v průmyslových laboratořích, výzkumných střediscích a vzdělávacích institucích, jako jsou školy nebo univerzity. Elektrický pohon této kompaktní laboratorní centrifugy má výkon 60 W. Pomocí úhlových rotorů SBS-AR-4-50 nebo SBS-AR-6-15 (nejsou součástí dodávky) může pohon účinného motoru zpracovávat současně čtyři zkumavky po 50 ml nebo šest zkumavek po 15 ml. Otáčky lze pomocí mikroprocesoru regulovat mezi 10 a 5 000 ot/min a generuje se zde relativní maximální odstředivé zrychlení 2 637 xg. Díky tomu je tato laboratorní odstředivka velmi flexibilní a umožňuje zvolit nejlepší rychlost otáčení pro každý konkrétní vzorek: nastavitelnými otáčkami se generuje vhodná odstředivá síla a pevné částečky se oddělí od kapaliny, kterou lze poté snadno slít. Zařízení pracuje maximálně rovnoměrně a tiše. Díky lehké a kompaktní konstrukci lze elektrickou stolní odstředivku bez problémů přepravovat a navíc šetří místo v těsných pracovních prostorách vaší laboratoře. Zařízení disponuje časovačem, který lze nastavit od 0 do 99 minut. Díky němu ušetříte zbytečný čas při čekání, protože sami určíte, kdy má odstřeďování automaticky skončit. Přesných výsledků se zde dosahuje nastavením času. Všechny hodnoty jsou zřetelně zobrazeny na LCD displeji a lze je nastavit pomocí přehledného ovládacího panelu. Upozornění: Pro používání této centrifugy potřebujete některý z úhlových rotorů SBS-AR-4-50 či SBS-AR-6-15, které rovněž naleznete v kategorii stolní centrifugy.

Stolní centrifuga SBS-LZ-3000SLS značky Steinberg je dobrým doplňkem vašich laboratorních potřeb. Elektrická centrifuga představuje vědecký pomocný přístroj, který nachází uplatnění v průmyslových laboratořích, výzkumných střediscích a vzdělávacích institucích, jako jsou školy nebo univerzity. Elektrický pohon kompaktní centrifugy má výkon 500 W. Pomocí bezúdržbového motoru dokáže pohon zpracovávat 24 mikrozkumavek o objemu à 10 ml současně. Otáčky lze regulovat mezi 300 a 5 000 ot/min pomocí mikroprocesoru a při svém maximu vytvářejí relativní maximální centrifugační sílu 4 730 xg. Díky tomu je laboratorní centrifuga velmi adaptabilní a umožňuje zvolit nejlepší rychlost otáčení pro konkrétní vzorek: Regulovatelná rychlost vytváří vhodnou odstředivou sílu a pevné částice se odlučují pevné částice od kapaliny, kterou lze poté snadno dekantovat. Deset přednastavených rychlostí usnadňují provoz a kryt s funkcí alarmu chrání vzorky před kontaminací – vyjma spuštění alarmu pracuje elektrická odstředivka tiše a hladce. Díky lehké a kompaktní konstrukci lze elektrickou stolní odstředivku bez problémů přepravovat a navíc šetří místo v těsných pracovních prostorách vaší laboratoře. Zařízení disponuje časovačem, který lze nastavit od 0 do 99 minut. Díky němu ušetříte zbytečný čas čekáním, protože sami určíte, kdy má odstřeďování automaticky skončit. Pro časy odstřeďování nad 99 minut disponuje přístroj trvalým režimem. Všechny hodnoty jsou zřetelně zobrazeny na digitálním displeji a lze je nastavit pomocí ovládacího panelu, který můžete dezinfikovat.

Stolní centrifuga SBS-LZ-5000LS značky Steinberg je dobrým doplňkem vašich laboratorních potřeb. Elektrická centrifuga představuje vědecký pomocný přístroj, který nachází uplatnění v průmyslových laboratořích, výzkumných střediscích a vzdělávacích institucích, jako jsou školy nebo univerzity. Elektrický pohon kompaktní centrifugy má výkon 500 W. Pomocí bezúdržbového motoru dokáže pohon zpracovávat čtyři zkumavky o objemu à 250 ml současně. Otáčky lze regulovat mezi 300 a 5 000 ot/min pomocí mikroprocesoru a při svém maximu vytvářejí relativní maximální centrifugační sílu 4 420 xg. Díky tomu je laboratorní centrifuga velmi adaptabilní a umožňuje zvolit nejlepší rychlost otáčení pro konkrétní vzorek: Regulovatelná rychlost vytváří vhodnou odstředivou sílu a pevné částice se odlučují od kapaliny, kterou lze poté snadno dekantovat. Deset přednastavených rychlostí usnadňují provoz a kryt s funkcí alarmu chrání vzorky před kontaminací – vyjma spuštění alarmu pracuje elektrická odstředivka tiše a hladce. Díky lehké a kompaktní konstrukci lze elektrickou stolní odstředivku bez problémů přepravovat a navíc šetří místo v těsných pracovních prostorách vaší laboratoře. Zařízení disponuje časovačem, který lze nastavit od 0 do 99 minut. Díky němu ušetříte zbytečný čas čekáním, protože sami určíte, kdy má odstřeďování automaticky skončit. Pro časy odstřeďování nad 99 minut disponuje přístroj trvalým režimem. Všechny hodnoty jsou zřetelně zobrazeny na digitálním displeji a lze je nastavit pomocí ovládacího panelu, který můžete dezinfikovat.

Stolní centrifuga – 16 x 0,5 ml – RZB 700 xg Stolní centrifuga SBS-MZ-4000/6-1.5 od značky Steinberg je výborným doplňkem do vaší laboratoře. Jedná se o vědecké pomocné zařízení, které se využívá v průmyslových laboratořích, výzkumných centrech nebo vzdělávacích institucích, jako např. školách. Centrifuga je obzvlášť vhodná na biochemické práce s vzorky o malém objemu.
Velmi dobře se hodí pro mikro zkumavky
Rozsáhlé balení s 2 rotory a zkumavkami 10 x 0,2  ml, 10 x 0,5 ml, 10 x 1,5 ml, 6 x 2 ml a 8 dvojitými zkumavkami (0, 2ml)
Výkonný a tichý motor s 15 W
Současné zpracování zkumavek 8 x 1,5 ml, 8 x 2,0 ml příp. 16 x 0,5 ml.
Ochrana před kontaminací prostřednictvím umělohmotného krytu