Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Krycí plachta na auto velikost L 3 ochranné vrstvy – Plachty na auta MSW

Kvalitní a levný výrobek Krycí plachta na auto velikost L 3 ochranné vrstvy – Plachty na auta MSW jde získat zrovna skutečně výhodně!
EAN: 4062859028402
Krycí plachta na auto velikost L 3 ochranné vrstvy - Plachty na auta MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
1 399

Pokud má vaše auto zůstat po delší dobu stát, chraňte jej před větrem, vlivy počasí a nečistotami pomocí krycí plachty na auto značky MSW. Rychle ji natáhnete přes karosérii, během okamžiku ji připevníte, a zajistíte tak svému vozu ochranu plnohodnotné garáže. Lak vašeho vozu i při dlouhé době stání zůstane vždy svěží, lesklý a připravený na další cestu, kterou se svou limuzínou podniknete. Šťastnou cestu! Krycí plachta na auto je vyrobena z měkké netkané textilie, která s hustotou materiálu 135 g / m² spolehlivě uchrání vaši cennou karosérii před nečistotami a vodou. Krycí plachta na auto je vyrobena z měkké netkané textilie, která s hustotou materiálu 135 g / m² spolehlivě uchrání vaši cennou karosérii před nečistotami a vodou. Vnější plášť je vyroben z reflexního hliníku, který je obzvláště robustní a chrání vaše vozidlo před slunečními paprsky. Střední vrstva je vyrobena z PEVA, která svými prodyšnými vlastnostmi nedává vlhkosti pod krytem šanci. Měkká bavlněná podšívka je dostatečně jemná, aby nejen bezpečně, ale také jemně zakryla váš lak. Vícevrstvá tkanina je také odolná vůči UV záření, což zvyšuje její trvanlivost a zabraňuje vyblednutí potahu.
 Plachta na auto je určena pro vozy o délce 508 až 579 cm. Díky okům odolným proti poškrábání a elastickému spodnímu lemu lze plachtu na auto upevnit kolem karosérie během okamžiku. Zesílení pro anténu zvyšuje ochranný účinek této plachty. Plachtu můžete použít jako garáž pro své auto v létě i zimě vždy, když budete potřebovat vozidlo po delší dobu nechat odstavené.
 Plachta na auto se dodává v praktické přepravní tašce. Lze ji rychle uložit s minimálními nároky na místo. To vám umožňuje použít ji na cestách nebo ji pohodlně uložit v garáži.