Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Lakýrnický stojan na disky 4 držáky 4 kolečka – Malířské potřeby pro malíře pokojů MSW

Kvalitní a levný výrobek Lakýrnický stojan na disky 4 držáky 4 kolečka – Malířské potřeby pro malíře pokojů MSW jde sehnat v naší online nabídce opravdu levně!
EAN: 4062859010353
Lakýrnický stojan na disky 4 držáky 4 kolečka - Malířské potřeby pro malíře pokojů MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
3 799

Lakovací stojan na disky nabízí možnosti k umístění disků do požadované polohy a jejich nalakování ze všech stran. Lakovací stojan na disky se využívá i k sušení nalakovaných disků a je tedy nezbytným pomocníkem, který by rozhodně neměl chybět v žádné lakovně či automobilovém servisu.
 Robustní konstrukce lakovacího stojanu je vybavena čtyřmi kuželovými držáky, ve kterých je možné disky vhodně k nalakování umístit. Tak můžete lakovat všechny čtyři disky najednou a nedojde k tomu, že se bude barva lišit při odlišných světelných podmínkách. Z důvodu plynulé práce je možné držáky nastavovat.
 Lakýrnický stojan na disky je možné umístit pomocí čtyřech koleček do vhodné polohy a zajistit ho pomocí brzd. Po nalakování je možné stojan pohodlně přesunout na stranu a nechat čerstvě nalakované disky zaschnout. Tak můžete optimálně využít místo ve vaší lakovně, aniž by se při přesunu čerstvý lak jakkoliv poškodil.