Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Lupa s osvětlením 5/10násobné zvětšení zelená – Lupy s osvětlením Stamos

Hodně oblíbený produkt Lupa s osvětlením 5/10násobné zvětšení zelená – Lupy s osvětlením Stamos od značky se zárukou kvality Stamos je k dispozici tady a teď za super peníze.
EAN: 4250928641663
Lupa s osvětlením 5/10násobné zvětšení zelená - Lupy s osvětlením Stamos
Ověřit dostupnost
Značka: Stamos
779

Zvětšovací lupa s osvělením S-LP-4G značky Stamos Soldering je perfektní pomůckou pro filigránové pájení a mechanické práce. Díky kombinaci světelného zdroje a lupy zaručuje optimální podmínky pro veškerou jemnou práci. Díky tomu je lupa ideálním rozšířením pro řemeslníky, mechaniky a domácí kutily. Dvojitá čočka umožňuje 5 nebo 10násobné zvětšení, takže je ideální na velmi přesné práce. Pájení malých platin, nebo sestavování jemných mechanických částí může být díky zvětšovací lampě od společnosti Stamos Soldering provedeno bez problémů. Kruhově umístěné světelné diody poskytují přesvědčivé, barevně stálé světlo, které je příjemné pro oči a rovnoměrně osvětluje pracovní plochu.
 Lupa s osvětlením s LED podsvícením je vyrobena z pevného plastu a je připravena k okamžitému použití jako stolní lampa. Zařízení se vyznačuje flexibilním krkem, který je snadno nastavitelný ve výšce i sklonu. Praktický kryt lupy navíc chrání objektiv před znečištěním a poškozením.