Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Mlýnek na maso zpětný chod ušlechtilá ocel 480–540 kg/h – Mlýnky na maso Royal Catering

Nový produkt Mlýnek na maso zpětný chod ušlechtilá ocel 480–540 kg/h – Mlýnky na maso Royal Catering je k sehnání tady teď v bezva akci.
EAN: 4062859083630
Mlýnek na maso zpětný chod ušlechtilá ocel 480–540 kg/h - Mlýnky na maso Royal Catering
Ověřit dostupnost
19 990

S mlýnkem na maso výrobce Royal Catering zpracujete rychle a snadno různé potraviny. Zařízení bez problémů namele 480 – 540 kg/h, a proto je ideálně vhodné pro použití v řeznictvích či restauracích.
 Děrované kotouče, masový pěchovač: díky rozsáhlému příslušenství si můžete vyrábět vlastní hamburgery, salámy či jiné masné produkty. Tento elektrický mlýnek na maso může zpracovávat i jiné potraviny, jako jsou rajčata, těstoviny, chilli papričky nebo sušené ovoce. 2 děrované kotouče a plastový pěchovač vám usnadní práci, která jde pak dobře od ruky. Mlýnek na maso se zapíná bočním spínačem. A zařízením může být v chodu bez přerušení. Zařízení je dále vybaveno také funkcí zpětného chodu. Pomocí této funkce bez problémů uvolníte potraviny, pokud se mlýnek někdy ucpe. Každým otočením zařízení je maso silou 1 100 W posouváno šnekovou hřídelí na ostrou křížovou čepel. Následně je hmota protlačena jedním ze 2 děrovaných otvorů. Výsledkem je rovnoměrně namletá směs, kterou je možné dále bez problémů zpracovávat. Mlýnek na maso do gastro provozů má hlučnost 80 dB. Tu zaručují uzavřený plášť z ušlechtilé ocele a gumové nožky, která zachycují vznikající vibrace. Gumové nožky také udržují bezpečným způsobem mlýnek v ustavené poloze na jakémkoliv povrchu. Ušlechtilá ocel je kvalitně zpracována a má vynikající odolnost. Pro důkladné čištění je zařízení snadno a rychle demontovatelné – což je ideální pro vysoké hygienické standardy v oblasti gastronomie.