Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Nářadí pro seřizování motorů VW 2.5 TDI – Nářadí pro opravu motoru MSW

Hodně prodávaný výrobek Nářadí pro seřizování motorů VW 2.5 TDI – Nářadí pro opravu motoru MSW lze nakoupit tady teď za výborné peníze!
EAN: 4062859966049
Nářadí pro seřizování motorů VW 2.5 TDI - Nářadí pro opravu motoru MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
3 099

Pokud chcete opravit motor 2.5-TDI od VW: S nářadím na seřizování motorů MSW-ELVW-01 od společnosti msw, která je představitelem vysoce kvalitní výbavy do automobilových servisů, nejsou problémem kontroly resp. nastavení ovládacích dob u 5ti a 10ti válců, ani aretace vačkových či klikových hřídelí při výměně rozvodných řetězů. Pomocí nástroje k nastavování vačkových hřídelí je možné provádět na vozidle i komplikované práce na modelech, jako jsou VW Transporter, Touareg či Multivan . Toto profesionální nářadí je optimálním způsobem nastaveno na motory s označením AXD, AXE, BAC, BLJ, BLK, BNZ, BPC, BPD a BPE a lze ho velice snadno používat. Toto nářadí na seřizování motorů tak nabízí nejúčinnější způsob aretace a seřízení motoru. Práce pomocí jiných, běžně používaných nástrojů, může mít za následek poškození částí motoru a také zranění uživatele. Se sadou nářadí od společnosti MSW s pracujete také téměř bez opotřebení nástrojů. U těchto vysoce kvalitních nástrojů jsou v rozsahu dodávky také aretace vačkových hřídelí, dva upínací nástroje a aretace vačkové hřídele, dvě aretace klikových hřídelí, jakož i speciální vložka pro otáčení klikové hřídele. Nástroje jsou vyrobeny z odolné a kvalitní ocele, budou vám sloužit dlouhé roky a neměly by tedy chybět v žádném profesionálním auto servisu, ani v žádné kutilské dílně amatérského opraváře!
 A pokud půjdete s tímto nářadím na seřizování motorů k zákazníkovi nebo pokud ho nebudete chvíli používat, uložíte všechny jeho části čistě a bezpečně do přihrádek přepravního kufříku ze stabilního plastu. Tak budete mít ve vaší dílně vždy pořádek a budete mít vše připraveno k použití, když to budete právě potřebovat.