Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Pedikérská židle 118 x 68 x 106 cm 150 kg Bílá – Pedikérské podnožky physa

Pedikérská židle s podnožkami Physa je ideálním pomocníkem pro profesionální pedikúru. S vysokou kapacitou a bílým designem se hodí do každého salonu. Rozměry 118 x 68 x 106 cm a nosnost až 150 kg zaručují maximální pohodlí a bezpečnost pro Vaše zákazníky. Objednejte si ji ještě dnes a užijte si dokonalou pedikúru s nejlepším vybavením!
EAN: 4062859007032
Pedikérská židle 118 x 68 x 106 cm 150 kg Bílá - Pedikérské podnožky physa
Ověřit dostupnost
Značka: physa
10 990

Vždy perfektní posed na pedikérské židli značky physa Variabilní pedikérská židle PHYSA LIMA WHITE značky physa zajistí vašim zákazníkům příjemný zážitek během procedury a vám pohodlnou práci bez přílišné námahy. Kosmetická židle je primárně vhodná pro aplikace, jako je pedikúra, ale lze ji použít i pro další kosmetická ošetření, kde je výhodné pohodlné držení těla. Elegantní design a vysoce kvalitní zpracování se nejen ideálně hodí k vybavení podologických praxí a nehtových studií, nýbrž také do kosmetických salonů nebo wellness center. Doplňte si vybavení svého salonu o toto vysoce kvalitní pedikérské křeslo značky physa.
stabilita – robustní ocelová konstrukce s maximální nosností 150 kg
nastavitelnost – nastavitelná výška sedadla a opěrky nohou a možnost otáčení o 360°
nenáročná údržba – povrchový materiál z polyuretanu je voděodolný a olejuodolný, a lze jej proto rychle a důkladně čistit
tichý provoz – hydraulický zvedací mechanismus pracuje tiše a spolehlivě
elegance – židle v bílé barvě obohatí každý kosmetický salon