Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Plošinová váha 300 kg / 50 g 60 x 45 cm – Plošinové váhy Steinberg Systems

Unikátní a žádaný výrobek Plošinová váha 300 kg / 50 g 60 x 45 cm – Plošinové váhy Steinberg Systems snadno pořídíte zrovna dneska trvale výhodně.
EAN: 4250928689962
Plošinová váha 300 kg / 50 g 60 x 45 cm - Plošinové váhy Steinberg Systems

Plošinová váha SBS-PF-300/50B výrobce Steinberg je profesionální přístroj pro vážení lehkých a těžkých předmětů. Tato vysoce kvalitní váha je mimořádně stabilní a zaručuje vysokou přesnost výsledků vážení. Váha je již kalibrovaná, nevyžaduje žádné další přizpůsobení a je připravena k okamžitému použití. Jako váha určená pro průmysl je ideálně vhodná pro použití ve skladových halách, obchodech, velkoobchodech, prodejnách a mnoha dalších provozovnách. Plošinová váha má rozsah váživosti do 300 kg a umožňuje vážení lehkých a těžkých předmětů s přesností 50 g. S vážicí plochou 60 x 45 cm poskytuje dostatek místa pro snadné a přesné zjištění hmotnosti různě velkých předmětů. Příslušný výsledek měření zobrazí váha téměř okamžitě. Pokud dojde k přetížení váhy, na displeji se zobrazí příslušné varování. Přehledný LED displej upevněný na sloupku má podsvícení, které lze nastavit ve třech stupních jasu. Prostřednictvím tří displejů s velikostí číslic 15 mm lze zobrazovat cenu na kg v EUR resp. USD, stejně jako cenu celkem. Pomocí ovládacího panelu můžete zadávat hodnoty, volit funkce a ukládat ceny. 

  • TARE: při použití nádoby nebo podobně lze váhu tárovat, abyste mohli stanovit netto hmotnost zboží.
  • ZERO: resetuje aktuální zátěž na nulu, pokud není na váze žádné zboží.
  • ADD: součet různých cen dohromady.
  • SAVE: pomocí tlačítek M(x) můžete ukládat různé ceny.
  • COUNTING: slouží ke zjištění počtu kusů na základě výsledku měření.
  • CLEAR: používá se k resetování ceny zboží, pokud byla zadána chybně, stejně jako k návratu z funkce ADD.

 Plošinovou váhu můžete využívat také nezávisle na externím zdroji napájení, neboť je vybavena integrovaným akumulátorem. S váhou lze bez obtíží pracovat i během nabíjení. Pokud není váha během provozu na akumulátor používána, přepne se po 5 až 10 sekundách do úsporného režimu, který šetří akumulátor i spoří energii. Akumulátor má provozní výdrž až 10 hodin. Pokud je stav baterie příliš nízký, na displeji se zobrazí grafický symbol, který informuje o nutnosti nabití. Při koncipování obchodní váhy SBS-PF-300/50B byl kladen velký důraz na robustní design. Stabilní pryžové nohy zajišťují vždy bezpečnou a neklouzavou oporu. Kromě toho chrání nohy vaši pracovní plochu před poškrábáním.