Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Plynová vodní lázeň 3 300 W GN 1×1/2 + 2×1/4 0,02 bar G20 – Výdejní ohřívací vany Royal Catering

Tento vynikající produkt Plynová vodní lázeň 3 300 W GN 1×1/2 + 2×1/4 0,02 bar G20 – Výdejní ohřívací vany Royal Catering seženete tady teď právě za akční cenu.
EAN: 4062859008749
Plynová vodní lázeň 3 300 W GN 1x1/2 + 2x1/4 0

Die Gas Bain Marie RC-BMG4420E von 10057 ist perfekt zum Warmhalten von verschiedenen Speisen über einen längeren Zeitraum geeignet. V 3 GN nádobách můžete paralelně udržovat na požadované teplotě všechny složky pokrmů, jako je například maso, ryby, rýže, brambory a omáčky. To vše bez rizika, že by se něco připálilo. Tato vodní lázeň patří k luxusnímu gastro vybavení a je ideální pro použití v restauracích, hotelech, jídelnách, kantýnách, bufetech, snack barech či domovech důchodců a nemocnicích.
 Bain Marie funguje na principu konvekce: Topné těleso ohřívá vodu, která se nachází mezi zařízením a GN nádobami, a teplo skrz ní postupuje do GN nádob. Výsledkem je, že lze takto nejen účinně ohřívat i jemné potraviny, ale také je dlouhodobě udržovat na požadované teplotě , aniž by došlo k jejich připálení.
 Bain Marie zaujme především velkým plnicím objemem. Die 3 GN-Behälter (GN 1×1/2 + 2×1/4) mit Deckel sind 150 mm tief und fassen jeweils eine große Menge Lebensmittel, die parallel erhitzt oder warmgehalten werden können. To šetří spoustu času a je výhodou obzvláště při přípravě velkých akcí nebo během špičkových hodin v restauracích, jídelnách a hotelech. Do této vodní lázně však můžete vložit GN nádoby jiné velikost, které nejsou hlubší něž 150 mm, přičemž lze kombinovat různé velikosti. Efektivní topné těleso o výkonu 3 300 W vodu rychle ohřeje na požadovanou teplotu. Termostat, který se zapíná otočným regulátorem, umožňuje přesné nastavení teploty do 100 °C. Plynová vodní lázeň je provozována na zemní plyn prostřednictvím plynového připojení G20 s maximálním tlakem 0,02 bar.
 Vodní lázeň Bain Marie je kombinací promyšleného designu a odolné konstrukce, tudíž je spolehlivým pomocníkem nenáročným na údržbu. Je vyrobena z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, díky čemuž je odolná vůči korozi. Tento materiál je zdravotně neškodný, díky extrémně hladkému povrchu se snadno čistí, a je tedy velmi hygienický. Ušlechtilá ocel je pevná, odolná a má dlouhou životnost. Gumové nožičky zajišťují bezpečnou pozici a zabraňují poškrábání.
 ;Poznámka: Toto zařízení se prodává v zemích DE a PL.