Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Podlahová váha cejchovaná 150kg/50 g vhodná pro zvířata LED – Plošinové váhy TEM

Unikátní a oblíbený produkt Podlahová váha cejchovaná 150kg/50 g vhodná pro zvířata LED – Plošinové váhy TEM lze zakoupit zrovna dnes skutečně levně.
EAN: 4062859029379
Podlahová váha cejchovaná 150kg/50 g vhodná pro zvířata LED - Plošinové váhy TEM
Ověřit dostupnost
Značka: TEM
18 990

Cejchovaná podlahová váha BEK+C065X095150-VTR-P1 značky TEM najde využití všude tam, kde je třeba vážit těžká břemena bez zbytečně dlouhého transportu. Se svou kapacitou 150 kg a přesností 50 g se dokonale hodí pro použití ve skladech, velkoobchodech, v průmyslu nebo pro při řemeslnických pracích. Díky integrovanému režimu pro vážení zvířat lze přesně určit hmotnost zvířat. Pokud ji umístíte na podlahu, můžete na ni snadno položit a vážit i velmi těžké předměty ve skladu. Vážící plocha 650 x 950 cm vyrobená ze snadno udržovatelné oceli nabízí dostatek prostoru i pro větší předměty. Díky štíhlému designu nezabírá váha na dobytek více místa, než je nezbytně nutné, a usnadňuje nakládání těžkých břemen. Integrovaný režim vážení zvířat kompenzuje přirozený pohyb zvířat.
 Váha na dobytek značky TEM nabízí dva vážící rozsahy. Při vážení do 60 kg činí maximální odchylka 20 g, u objektů do 150 kg může odchylka činit maximálně 50 g. Naměřené hodnoty se zobrazují na externím LED displeji. Váha má následující funkce: Tárování, nulování, sčítání a ukládání dat jsou ideální pro všechny procesy ve skladech a obchodech, jako je např. příprava zboží k odeslání. Displej je k váze připojen 5 m dlouhým kabelem a lze jej namontovat na výškově nastavitelný stojan nebo na zeď.
 Mobilní dobytčí váha je napájena akumulátorem. Akumulátor má úžasnou výdrž až 40 hodin. Než dojde k jeho úplnému vybití, upozorní indikátor na slabou baterii zařízení. Pro snadnou přepravu jsou do váhy integrována dvě kolečka a lze ji zvednout nebo transportovat pomocí dvou rukojetí. Tato váha byla schválena pro obchodní použití, což potvrzuje značka M na zeleném pozadí. Kalibraci a cejchování již provedl výrobce. Toto prvotní ověření je platné po dobu dvou let po uvedení do provozu, ale měli byste jej dle národních předpisů nechat znovu potvrdit autorizovanou osobou. Teprve poté na váhu obdržíte nálepku, že je cejchovaná. Po uplynutí dvou let lze váhu nechat znovu cejchovat u příslušného úřadu. Rovněž obdržíte prohlášení o shodě, které byste si měli uschovat. Poznámka: Z důvodu zákonných požadavků není možné dodání váhy do Švýcarska.