Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Pracovní stůl z ušlechtilé oceli 180 x 60 cm lem nosnost 220 kg – Pracovní stoly Royal Catering

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Pracovní stůl z ušlechtilé oceli 180 x 60 cm lem nosnost 220 kg – Pracovní stoly Royal Catering máte možnost pořídit v naší aktuální nabídce až neuvěřitelně levně.
EAN: 4062859074676
Pracovní stůl z ušlechtilé oceli 180 x 60 cm lem nosnost 220 kg - Pracovní stoly Royal Catering

Nábytek z ušlechtilé ocele je základem hygieny v kuchyni a čisté přípravy potravin všeho duhu. Stůl z ušlechtilé oceli ze sortimentu gastronomických potřeb značky Royal Catering se skvěle hodí do každé kuchyně. Pracovní stůl z ušlechtilé oceli byl speciálně navržen, aby odpovídal vysokým nárokům gastronomického průmyslu a díky dvěma úrovním zajišťuje dodateční odkládací plochu. Pracovní plocha stolu měří 180 x 60 cm a poskytuje dostatek prostoru pro každodenní práce v kuchyni. Spodní police nabízejí úložný prostor, který umožňuje dobře strukturovanou, přehlednou práci. Díky velkorysé výšce lze na polici umístit také větší předměty. Lem vysoký 120 mm chrání stěny a okolí před odstřikující vodou, nečistotami a před poškozením. Díky jednoduchému a rychlému sestavení a dodávanému montážnímu příslušenství je gastronomický pracovní stůl připraven k použití během několika minut. Pevné, oblé nohy stolu dodávají stolu stabilitu a zvyšují jeho maximální nosnost na 220 kg.

 Extrémně kvalitní a přesné zpracování zajišťuje další stabilitu a bezpečnost. Vysoce kvalitní leštěná ušlechtilá ocel se vyznačuje vysokou robustností, dlouhou životností a odolností vůči korozi a mechanickému poškození (např. škrábancům). Tento materiál lze snadno a důkladně čistit, a tak poskytuje ideální podmínky pro hygienickou práci s potravinami.