Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Přikrývka na nafukovací člun 382 x 200 x 0.5 cm – Kryty pro čluny MSW

Tento nejprodávanější kus Přikrývka na nafukovací člun 382 x 200 x 0.5 cm – Kryty pro čluny MSW máte možnost najít právě teď v nabídce za akční cenu!
EAN: 4062859028129
Přikrývka na nafukovací člun 382 x 200 x 0.5 cm - Kryty pro čluny MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
1 799

Ať už v domovském přístavu nebo na přívěsu, když váš nafukovací člun odpočívá, měli byste jej chránit, nejlépe persenikem pro nafukovací čluny značky MSW! Otevřený tvar člunu je mimořádně citlivý na nečistoty a vodu, ale přikrývka na člun jeho vnitřní prostor bezpečně uzavře. Díky robustnímu materiálu a snadné manipulaci lze přikrývku upevnit na nafukovací člun nebo člun s laminátovým kýlem RIB během několika málo kroků. Přikrývka je univerzální pro nafukovací čluny s motorem nebo bez něj a má maximální šířku 152 cm. Díky elastickému lemu a integrovanému systému přezek a popruhů je člun rychle uzavřený a bezpečně zakrytý. Přesné rozměry přikrývky na nafukovací člun naleznete v technických detailech. Persenik na nafukovací člun vyroben z robustního polyesteru potaženého uretanem (D300), který díky své námořní kvalitě je mimořádně odolný. Vysoce kvalitní zpracování a dvojité švy zaručují, že nečistoty a jiné okolní vlivy, jako jsou výkaly racků, nemají šanci proniknout dovnitř člunu. Speciální vlastnosti perseniku na nafukovací člun vykazují bezpečnost, vodotěsnost a odolnost proti UV záření. Ale ani plíseň nemá pod přikrývkou na člun šanci.
 A pokud se chcete znovu vyplout na moře, lze přikrývku na člun plachtu snadno složit a uložit do dodávané tašky. Uložení perseniku do tašky šetří prostor, aniž by došlo k poškození jeho cenných vlastností. A až do příštího použití, kdy bude mít přikrývka v domovskému přístavu nebo na přívěsu znovu možnost přetáhnout svou ochrannou kůži přes člun, platí „moře ahoj“ a pod kýlem brázdění vody!