Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Průmyslový vysavač bezsáčkový 1 000 W 10 l – Vysavače na mokré a suché vysávání ulsonix

Popis produktu: Průmyslový vysavač bezsáčkový 1 000 W 10 l od Ulsonix je ideální volbou pro mokré i suché vysávání. Objemný koš s kapacitou 10 litrů a výkon 1 000 W zajistí rychlé a účinné čištění. Objednejte si tento vysavač ještě dnes!
EAN: 4250928673688
Průmyslový vysavač bezsáčkový 1 000 W 10 l - Vysavače ulsonix
Ověřit dostupnost
Značka: ulsonix
1 199

Bezsáčkový průmyslový vysavač na mokré a suché povrchy Průmyslovým bezsáčkovým vysavačem značky ulsonix lze rychle a důkladně čistit nejrůznější povrchy. Kromě suchých podlah profesionální vysavač dokáže čistit i mokré povrchy, díky čemuž se ideálně hodí pro použití v řemeslné a průmyslové oblasti nebo pro efektivní čištění kancelářských a obchodních prostor. Díky kompaktní konstrukci je rovněž ideální pro vysávání v soukromých místnostech nebo například pro čištění nákladních, obytných či osobních automobilů. Přepnutím směru lze bezsáčkový vysavač mokro-suchý proměnit na fukar pro odfoukávání listí, prachu nebo dokonce předmětů.
výkonnost – vysoce výkonný motor o 1 000 W a 16 kPa pro spolehlivé čištění
dlouhá životnost – nádoba o objemu 10 l je vyrobena z odolného plastu (PP)
mobilita – čtyři kolečka s lehkým chodem a robustní madlo pro snadné přemisťování; 3,5 m dlouhý síťový kabel zaručuje dostatečnou volnost pohybu
příslušenství – součástí dodávky je podlahový kartáč, kulatý kartáč, štěrbinová hubice
bezpečnost – chladicí systém chrání motor před přehřátím