Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Řezačka polystyrénu 190 W 200–450 °C EU zástrčka – Řezačky polystyrénu Pro Bauteam

Tento neodolatelný produkt Řezačka polystyrénu 190 W 200–450 °C EU zástrčka – Řezačky polystyrénu Pro Bauteam lze pořídit u nás nyní opravdu výhodně.
EAN: 4062859031716
Řezačka polystyrénu 190 W 200–450 °C EU zástrčka - Řezačky polystyrénu Pro Bauteam
Ověřit dostupnost
Značka: Pro Bauteam
2 099

Řezačka polystyrénu STYRO CUTTER 190W od společnosti Pro Bauteam se ideálně hodí na řezání izolace budov, sdružených systémů tepelné izolace (WDVS), na detailní práce, jako je vyřezávání drážek na kabely a potrubí, otvorů zásuvek, okenních špalet, jemných řezů při modelářských pracích, jakož i na výřezy otvorů štítových a střešních oken, izolací podlahového topení a na mnoho dalších úkolů. Tento výkonný profesionální nástroj se může používat jak na řemeslné práce, tak i k průmyslovému použití a překvapí vás spolehlivým a bezpečných způsobem práce, vysoce kvalitními výsledky a nezvyklým pracovním komfortem. Díky vysokým teplotám až do 450 °C klouže tato řezačka na polystyrén bez námahy a s nízkým odporem izolačními materiály, jako jsou expandovaný polystyrén (EPS), extrudovaný polystyrén (XPS), termoplastický plast, PU pěna apod. Vlastnosti ŘEZAČKY POLYSTYRÉNU 190W můžete využít i při práci ve skladovacích halách, kdy můžete desky polystyrénu řezat a profilovat takovým způsobem, aby se přesně a bezpečně vešly do příslušné krabice.
 Řezačka polystyrénu materiál v místě řezu zcela roztaví a vytvoří tak přes celý materiál zcele přesný řez. Teplotu řezu ŘEZAČKY POLYSTYRÉNU 190W lze nastavit v 16 stupních až do 450 °C, přičemž výkonný transformátor zajistí rychlé ohřátí během několika málo sekund. Flexibilní práci umožňuje ergonomické jednoruční držadlo a dostatečná délka kabelu (3 m). Zařízení je vybaveno různými pilovými listy a je tedy možné, jeho univerzální využití. Dále je tento profesionální přístroj z oblasti dílenského vybavení velice kompaktní, lehlý a je vybaven praktickým závěsným třmenem, pokud byste někdy potřebovali na manipulaci s velkými polystyrénovými deskami obě ruce. Dále vás tato po desetiletí osvědčená technika přesvědčí i nízkou servisní náročností.