Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Řezačka polystyrenu 200 W 1 300 mm/330 mm stojan podpěra vpravo – Řezačky polystyrénu Pro Bauteam

Řezačka polystyrenu 200 W 1 300 mm/330 mm s podpěrou vpravo je ideální nástroj pro precizní řezání polystyrenu. Využijte ji při stavbě modelů, výrobě dekorací nebo při izolaci domu. Kvalitní stojan a podpěra zajišťují stabilitu a pohodlné ovládání. Objednejte si řezačku polystyrenu od Pro Bauteam ještě dnes!
EAN: 4062859006042
Řezačka polystyrenu 200 W 1 300 mm/330 mm stojan podpěra vpravo - Řezačky polystyrénu Pro Bauteam
Ověřit dostupnost
Značka: Pro Bauteam
11 990

Profesionální řezačka polystyrenu se stojanem a podpěrou Řezačka polystyrenu GAZELLE 6 značky Pro Bauteam je optimálním zařízením pro izolace, renovační práce a sanace středních a větších objektů, které řeže materiály pomocí rozžhaveného drátu. Je určena na zcela přesné přířezy izolačních desek z pěnového polystyrenu, styroduru či běžného polystyrenu. Pomocí této řezačky vybavené horkým drátem hravě zvládnete i nařezání velkých izolačních desek o délce 1 300 mm a hloubce 330 mm. Boční podpěra zamezuje sklouznutí velkých pěnových desek. Díky stojanu lze zařízení rychle umístit na stěnu nebo konstrukci, popřípadě na stůl.
účinnost – snadné řezy s čistými řeznými hranami až do délky 1 300 mm a hloubky 330 mm
přesnost – díky vodicím lištám, stupnici a nastavitelné hloubce řezu
odolnost vůči povětrnostním vlivům – ochrana proti nepříznivému počasí dle ochranné třídy IP68
mobilita – snadný převoz díky lehké konstrukci a nízké hmotnosti
příslušenství – součástí dodávky je i pět náhradních kvalitních řezacích drátů ze slitiny niklu, chromu a mědi
praktický design – díky stojanu lze zařízení rychle umístit na stěnu nebo konstrukci, popřípadě na stůl a boční podpěra zamezuje sklouznutí velkých pěnových desek