Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Stojan na ručníky 3 tyče šířka: 65 cm – Držáky na ručníky physa

Stojan na ručníky s 3 tyčemi o šířce 65 cm od Držáků na ručníky physa. Kvalitní a praktický doplněk do vaší koupelny. Objednejte si ještě dnes!
EAN: 4062859009883
Stojan na ručníky 3 tyče šířka: 65 cm - Držáky na ručníky physa
Ověřit dostupnost
Značka: physa
1 399

Držák na ručníky ze sortimentu potřeb pro hotel od společnosti physa nabízí ideální řešení při ukládání ručníků v malých prostorách nebo při sušení prádla. Tři tyče zajišťují i přes své malé rozměry dostatek místa – na stabilní konstrukci se mohou sušit či odkládat i velké osušky.
 Hezký design nabízí maximální využití prostoru na malé ploše. Stojan na ručníky se třemi tyčemi je opravdu ideálním řešením do malých a úzkých místností. Díky robustní konstrukci a nosnosti 6 kg je zde možné umístit veškeré předměty velice snadno a bezpečně. Tyče o šířce 65 cm, umístěné v různých úrovních umožňují rychlé schnutí vlhkého prádla bez nepříjemného zapaření.
 Toto elegantní řešení šetřící místo se skvěle uplatní v hotelích, kosmetických salonech či v převlékárnách; ručníky či jiné textilie je zde možné umístit atraktivním způsobem a připravené k okamžitému použití. Produkt se uplatní i v menších domácnostech jako sušák prádla či v koupelnách k ukládání ručníků, kde maximálně šetří prostor: Tento držák na ručníky je univerzálně použitelný a zajišťuje pořádek v celé vaší domácnosti.
 Díky svému funkčnímu a elegantnímu designu se držák na ručníky ve volném prostoru perfektně hodí ke každému stylu zařízení. Čistý a hygienický vzhled nabízí tmavě šedá práškovaná ocel. Držák na ručníky vám také umožňuje vhodné umístění ručníků ve vaší kuchyni či koupelně a udržení nezbytného pořádku.
 Držák na ručníky vás tak přesvědčí svoji vynikající kvalitou: Je vyroben z odolné ocele a je nejen velice dekorativní, ale také se snadno čistí. Je velice odolný i vůči rzi a mechanickým vlivům, nedochází k poškrabání jeho povrchu a produkt tak vypadá do dlouhou dobu naprosto dokonale.
 Vyvážená konstrukce zaručuje stabilitu celého výrobku. Montáž je zcela jednoduchá: V rozsahu dodávky se za účelem rychlé a jednoduché montáže nachází i montážní příslušenství. V detailním návodu pak naleznete přesný popis montáže držáku.