Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Stolní ventilátor 30 W 3 rychlosti – Ochlazovače vzduchu MSW

Ve slevě tento výrobek Stolní ventilátor 30 W 3 rychlosti – Ochlazovače vzduchu MSW můžete pořídit tady opravdu levně!
EAN: 4062859006578
Stolní ventilátor 30 W 3 rychlosti - Ochlazovače vzduchu MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
1 499

Stolní ventilátor MSW-FFT-01 značky MSW, odborníka na ochlazovače vzduchu, přinese v horkých dnech do malých až středně velkých místností závan čerstvého vzduchu. Díky přepínatelné 90° oscilaci má ventilátor obzvláště dlouhý dosah. Pro každého, kdo si chce v restauraci, kanceláři nebo doma udržet příjemný chládek, je tento tichý stolní ventilátor s velkorysým průměrem 295 mm v létě absolutní nutností.
 Díky velkému průměru a přepínatelné 90° oscilaci ochlazuje stolní ventilátor obzvláště velké plochy. Díky velkému výkonu 30 W a průtoku vzduchu do 4,3 m/s hravě zvládnete i tropické teploty. V závislosti na okolní teplotě a individuálních preferencích jsou k dispozici tři rychlosti 4,3, 4,0 a 3,5 m/s.
 Díky vysoce kvalitnímu zpracování a materiálům jako železo a hliník tento oscilační ventilátor zaujme dlouhou životností a tichým provozem i při nepřetržitém používání. Kromě toho lze pro snadné čištění odstranit prvky, jako jsou mřížky a listy rotoru. Použití a nastavení je velmi snadné díky 1,5 m dlouhému kabelu a návodu k obsluze. Užijte si příjemný chládek se stolním ventilátorem značky MSW!