Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Stůl z ušlechtilé oceli 120 x 60 cm lemování nosnost 137 kg – Pracovní stoly Royal Catering

Tento žádaný produkt Stůl z ušlechtilé oceli 120 x 60 cm lemování nosnost 137 kg – Pracovní stoly Royal Catering lze zakoupit u nás teď za super cenu!
EAN: 4062859063045
Stůl z ušlechtilé oceli 120 x 60 cm lemování nosnost 137 kg - Pracovní stoly Royal Catering

Nábytek z ušlechtilé ocel je základem hygieny v kuchyni a čisté přípravy potravin všeho duhu. Stůl z ušlechtilé oceli ze sortimentu gastronomických potřeb značky Royal Catering se skvěle hodí do každé kuchyně. Pracovní stůl z ušlechtilé oceli byl speciálně navržen, aby odpovídal vysokým nárokům gastronomického průmyslu a díky dvěma úrovním zajišťuje dostatek odkládacích ploch. Pracovní plocha stolu měří 120 x 60 cm a poskytuje dostatek prostoru pro každodenní práce v kuchyni. Spodní police slouží jako další úložný prostor, který umožňuje dobře strukturovanou, přehlednou práci. Na této polici lze uskladnit i větší předměty o výšce až 60 cm. Lem vysoký 120 mm chrání stěny a okolí před odstřikující vodou, nečistotami a před poškozením. Díky výškově stavitelným nožičkám v rozmezí 0–20 mm má pracovní stůl z ušlechtilé oceli optimální stabilitu i na nerovných podlahách. Díky jednoduchému a rychlému sestavení a dodávanému montážnímu příslušenství je nerezový pracovní stůl připraven k použití během několika minut. Pevné, kulaté nohy stolu o průměru 48 mm zvyšují stabilitu a maximální nosnost. Ta činí 137 kg.

 Mimořádně kvalitní a precizní zpracování zajišťuje další stabilitu a bezpečnost. Pracovní stůl do kuchyně je vyroben z leštěné ušlechtilé oceli a zaujme svou vysokou odolností, dlouhou životností a je odolný vůči korozi a mechanickému poškození (např. poškrábání). Tento materiál lze snadno a důkladně čistit, a tak poskytuje ideální podmínky pro hygienickou práci s potravinami.