Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Tabulové nůžky s podstavcem nožní pedál délka střihu 1 320 mm do tloušťky materiálu až 1,5 mm zadní doraz 0–840 mm – Pákové nůžky MSW

S tabulovými nůžkami MSW s podstavcem a nožním pedálem snadno a rychle stříhejte materiály až do tloušťky 1,5 mm. S zadním dorazem a délkou střihu 1 320 mm zvládnete práci snadno a rychle. Vyberte si kvalitu od výrobce MSW.
EAN: 4062859060808
Tabulové nůžky s podstavcem nožní pedál délka střihu 1 320 mm do tloušťky materiálu až 1
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
40 990

Krátké a rychlé střihy pomocí silných tabulových nůžek s podstavcem Tabulové nůžky na plech s podstavcem od výrobce MSW jsou přesné a snadno obsluhovatelné univerzální nůžky pro stříhání různých druhů plastů a kovů. Díky prodloužené rukojeti a tím dosaženému maximálnímu pákovému efektu půjde stříhání materiálů o tloušťce až 1,5 mm jako po másle. Jak se u profesionálních řemeslných potřeb očekává, jsou nože vyrobeny z pružinové oceli (60Si2Mn / HRC 48-53). Tento vynikající řezací nástroj je spolehlivý nejen při profesionálním použití na stavbách, v dílnách nebo fabrikách, své uplatnění totiž najde také v soukromých dílnách a při kutilských projektech.
přesnost – řežte materiál o tloušťce až 1,5 mm díky vysoce kvalitní čepeli z ocele
efektivní práce – díky délce řezu až 1 320 mm a zadnímu dorazu nastavitelném v rozmezí 0–840 mm
dlouhá životnost – díky ocelové konstrukci a čepeli z pružinové oceli
snadná obsluha – ušetřete si námahu díky nožnímu pedálu
jistota při práci – díky robustní konstrukci a pevnému podstavci