Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Termotaška na jídlo – 28 x 35,5 x 43 cm – Black batoh – Tašky a boxy na rozvoz jídla CAMBRO

Tento žádaný kousek Termotaška na jídlo – 28 x 35,5 x 43 cm – Black batoh – Tašky a boxy na rozvoz jídla CAMBRO k dostání tady nyní ve výprodejové akci.
EAN: 0099511049561
Termotaška na jídlo – 28 x 35
Ověřit dostupnost
Značka: CAMBRO
2 499

Jsou stejně oblíbené v kancelářích jako v home officech – čerstvě připravená jídla z alobalových nebo polystyrénových boxů. Ale musejí být teplá! Proto je termotaška na jídlo GBBP111417110 značky CAMBRO absolutní nutností pro váš servis, pokud chcete své zákazníky potěšit teplými pokrmy.
 S velikostí 28 x 35,5 x 43 cm je izolační taška prostorná a poskytuje prostor pro mnoho potravin. Objednávky můžete přepravovat až k domovním dveřím svých zákazníků pouze v jediné rozvážkové tašce. Termotaška přitom díky polyesteru odolává všem povětrnostním podmínkám. Ať prší, fouká vítr nebo padá sníh, jídla zůstává v tašce nedotčené a teplé.
 Termotaška je vybavena dvěma polstrovanými ramenními popruhy, a je proto vhodná jako pohodlný batoh. Jídlo tak můžete rozvážet optimálně na kole nebo skútru. Díky zipům lze boční stěnu rozvážkové tašky zcela otevřít. Jídlo tak můžete jednoduše naložit v restauraci a optimálně vyložit u zákazníka.