Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Zvedací pás 2 000 x 30 mm 1000 kg – Zvedací popruhy Steinberg Systems

Tento levný kus Zvedací pás 2 000 x 30 mm 1000 kg – Zvedací popruhy Steinberg Systems lze zakoupit na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci.
EAN: 4062859012371
Zvedací pás 2 000 x 30 mm 1000 kg - Zvedací popruhy Steinberg Systems

Pomocí flexibilního zvedacího pásu SBS-HG-200 značky Steinberg Systems lze bezpečně zvedat a pohybovat břemeny s citlivými povrchy bez pevných upevňovacích bodů nebo ostrých hran. Tento kvalitní zvedací popruh se skládá z vysoce pevné polyesterové směsi (PA, PES, PP) a lze ji zatížit až 1000 kg.
 Délka 2 a šířka 30 mm umožňují použití zvedacího popruhu různými způsoby – dokonce i u velkého zboží nebo zboží nerovnoměrných tvarů. Nízká vlastní hmotnost i přes vysokou nosnost a normované barevné značení zjednodušují manipulaci se zvedacím popruhem a činí z něj nepostradatelnou pomůcku, která je vám rychle po ruce pro nepohodlný transport.
 Díky kombinaci stabilního polyesteru a dvouvrstvého zpracování popruhu se zesílenými smyčkami je jeřábový pás mimořádně robustní a nosný. Díky široké opěře nákladu vynikají smyčky navíc mimořádnými protiskluzovými vlastnostmi. Kromě vysoké nosnosti 1000 kg zaručuje tento materiál mimořádnou odolnost proti vlhkosti, oleji nebo mastnotě, a tím i dlouhou životnost.
 Upozornění: Zvedací pásy musejí být před každým použitím podrobeny vizuální kontrole na možná poškození. Bezpečnostní kontrola musí být prováděna jednou ročně.