Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Zvedací popruh obvodová délka 10 m 4000 kg – Zvedací popruhy Steinberg Systems

Tento zlevněný kus Zvedací popruh obvodová délka 10 m 4000 kg – Zvedací popruhy Steinberg Systems seženete v naší nabídce téměř zdarma.
EAN: 4062859986665
Zvedací popruh obvodová délka 10 m 4000 kg - Zvedací popruhy Steinberg Systems

Pomocí flexibilního zvedacího popruhu SBS–HG-4010 od společnosti Steinberg Systems je možné bezpečně zvedat a přesouvat břemena s citlivým povrchem, bez pevných zachycovacích bodů nebo s ostrými hranami. Tento vysoce kvalitní zvedací popruh je vyroben z vysoce pevného polyesteru a může se zatížit až do 4000 kg.
 Délka 5, resp. obvod 10 m a šířka 70,5 mm umožňují mnohostranné použití tohoto zvedacího pásu – a to i u velkých či nerovnoměrně tvarovaných přepravovaných nákladů. Nízká hmotnost při vysoké zatížitelnosti, jakož i normované barevné kódování usnadňují manipulaci s tímto zvedacím pásem, který se stává nepostradatelným pomocníkem při rychlé přepravě komplikovaných nákladů.  Zvedací pás odpovídá normě DIN EN 1492-2 a splňuje díky bezpečnostnímu faktoru 7:1 ty nejvyšší možné požadavky. Umožněno je to především kombinací polyesteru a nekonečného návinu, který je pro zvedací popruhy typický. Kromě vysoké zatížitelnosti až 4000 kg je tento materiál maximálně odolný vůči vlhkosti, olejům či tukům a má tedy i velice dlouhou životnost. Polyester není vodivý a díky své vysoké tepelné odolnosti je možné ho bezpečně používat v rozmezí mezi -40+100 °C.  Upozornění: Před každým užitím je třeba zvedací popruhy vizuálně zkontrolovat. Bezpečnostní kontrola se musí provádět každý rok.