Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Dávkovač nápojů 7 l chladicí systém tmavý dřevěný podstavěc – Dávkovače na nápoje Royal Catering

Tento oblíbený výrobek Dávkovač nápojů 7 l chladicí systém tmavý dřevěný podstavěc – Dávkovače na nápoje Royal Catering pohodlně získáte právě nyní za báječnou cenu!
EAN: 4062859011992
Dávkovač nápojů 7 l chladicí systém tmavý dřevěný podstavěc - Dávkovače na nápoje Royal Catering

Kvalitní dávkovač nápojů RCSD-1W3 značky Royal Catering by neměl chybět na žádném místě, kde se hostům formou samoobsluhy nabízí nápoje jako voda, ledový čaj, mléko či ovocný džus – ať již v rámci snídaňového bufetu v hotelu, restauraci, nebo při soukromé oslavě na zahradě. Efektní dávkovač umožňuje snadno a efektivně chladit obsah zásobníku o objemu 7 l.
 Dávkovač šťávy je vyroben z odolných a chuťově neutrálních materiálů. Válcovitý zásobník o průměru 200 mm stojí stabilně na dřevěném podstavci. Robustní a průhledný plast umožňuje hostům vždy přesně vidět, jaký nápoj se podává, a vy jako hostitel naopak uvidíte, kdy je potřeba doplnit obsah. To je mimochodem velmi snadné – zvedněte víko a můžete dolít tekutinu bez toho, aniž by něco stříkalo okolo. Kromě toho jsou použité materiály velmi odolné vůči poškrábání a snadno se čistí. Nepropustná chladící nádobka z ušlechtilé oceli, která je určena pro kostky ledu, zajišťuje rovnoměrné chlazení nabízených nápojů, aniž by roztavený led nápoje ředil. Hosté si tak mohou chlazené nápoje skutečně vychutnat. Maximální výška sklenic, které se vejdou pod kohoutek dekorativního zásobníku na nápoje, činí 190 mm a odpovídá obvyklým rozměrům sklenic.
 Díky snadno ovladatelnému kohoutku si mohou džus nebo ledový čaj snadno natočit i děti. A pokud by při dávkování nápojů pár kapek padlo vedle, zachytí je vyjímatelná odkapávací miska. To znamená, že váš bufet zůstane vždy čistý a na vaše hosty zanechává bezvadný dojem. Také proto, že dlouhé fronty na nápoje se stanou minulostí díky vysokému průtoku kohoutku. Dávkovač džusu s chlazením je skutečným obohacením každého banketu.