Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Digitální teploměr 2 kanály typ K / J – Měřiče životního prostředí Steinberg Systems

Tento akční kousek Digitální teploměr 2 kanály typ K / J – Měřiče životního prostředí Steinberg Systems najdete právě dnes za výprodejovou cenu!
EAN: 4062859017253
Digitální teploměr 2 kanály typ K / J - Měřiče životního prostředí Steinberg Systems

Termočlánkový digitální teploměr se vyznačuje přesným kontaktním měřením kapalin, par nebo povrchů. Díky tomu nachází univerzální použití, ať už se jedná o vysokoteplotní rozsah ocelových pecí nebo při měření nízkých teplot zkapalněného plynu, jako je vodík. Součástí dodávky jsou 2 termočlánky typu K, které lze použít nezávisle na sobě prostřednictvím 2 kanálů.
 Všechny zaznamenané výsledky měření se zobrazují jasně a velmi rychle na přehledném LCD displeji. Prostřednictvím přehledného ovládacího panelu můžete přímo zvolit jednotky měření ° C nebo ° F a zvolit funkce min, max a AVG pro vaše měření.
 Kontaktní teploměr s termočlánkem lze použít pro měření typu K/J a vyznačuje se širokým rozsahem měření od -200 ° C do 1 370 ° C i velmi vysokou přesností měření. Ta se zobrazuje až do 1 000 ° C s rozlišením 0,1 ° C a nad tuto teplotu s přesností 1 ° C. Můžete tak měřit nejen velmi nízké a velmi horké teploty kapalin nebo předmětů, ale také získáte extrémně přesné výsledky měření, které jsou zásadní pro mnoho oblastí použití v průmyslu nebo v laboratoři.
 Praktické měřicí zařízení je napájeno 9 V baterií, která je již součástí dodávky. Baterie se vyznačuje přesvědčivou provozní dobu nejméně 30 hodin. Automatické vypnutí přitom zajišťuje efektivní práci. Ať už při výrobě potravin, v chemických závodech nebo v průmyslových laboratořích, s digitálním teploměrem s termočlánkem typu K/J získáte přesné výsledky měření i za extrémních podmínek.