Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Měřič koncentrace CO2 vč. měření teploty a vlhkosti vzduchu, datum a čas – Měřiče životního prostředí Steinberg Systems

Nejprodávanější produkt Měřič koncentrace CO2 vč. měření teploty a vlhkosti vzduchu, datum a čas – Měřiče životního prostředí Steinberg Systems máte možnost pořídit v naší online nabídce napořád výhodně.
EAN: 4062859083548
Měřič koncentrace CO2 vč. měření teploty a vlhkosti vzduchu

Lidé dýchají, stroje kouří – dochází k vytváření oxidu uhličitého. Co vypadá na první pohled zcela přirozeně, může v případě většího množství způsobit i poškození zdraví. Rozsah zatížení CO2 vám prozradí měřič koncentrace CO2 – SBS-CO-100 výrobce Steinberg Systems, který se specializuje na technologie měření. Kromě toho zde zjistíte také teplotu a vlhkost vzduchu, jakož i datum a aktuální čas. Zařízení na měření koncentrace CO2 je vybaveno velkým LCD displejem, na kterém je uveden obsah oxidu uhličitého v rozmezí 0 – 9999 ppm. Kromě toho zde můžete určovat u naměřeného obsahu CO2 také minimální a maximální hodnoty. Pokud jsou hodnoty nižší nebo vyšší než je stanovená hranice, ozve se alarm. Tak jste vždy včas na pracovišti či v prodejních prostorách upozorněni na kritické zatížení oxidem uhličitým a můžete na to přiměřeným způsobem reagovat. Dále měří přístroj s vysokou přesností i teplotu a vlhkost vzduchu. Pomocí integrovaného senzoru v zařízení se měří teplota v rozsahu -10 – 60 °C resp. 14 – 140 °F s přesností na ±1 °C/1,8 °F. Vlhkost vzduchu je zobrazena v rozsahu 0,1 až 100,0 % RV v okolních podmínkách 25 ℃ a 30 – 99 % RV s přesností na ±3 %; pod 30 % RV s přesností na ±4 %.

 Měřič koncentrace CO2 je umístěn ve stabilním plášti z plastu. A zvládne tedy i vysoké kolísání teplot či vlhkosti vzduchu. Zařízení je provozováno síťovým zdrojem, který zajišťuje spolehlivé napájení proudem. V případě potřeby je možné měřič koncentrace oxidu uhličitého provozovat i na baterie.