Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Elektrický kotlík na polévku 11 l ušlechtilá ocel – Kotlíky na polévku Royal Catering

Hodně prodávaný výrobek Elektrický kotlík na polévku 11 l ušlechtilá ocel – Kotlíky na polévku Royal Catering jde koupit tady za rozumné peníze!
EAN: 4062859012067
Elektrický kotlík na polévku 11 l ušlechtilá ocel - Kotlíky na polévku Royal Catering

Elektrický kotlík na polévku slouží nejen k udržování polévek, omáček apod. na perfektní teplotě po dlouhou dobu, ale rovněž i ke vkusné prezentaci pokrmů zákazníkům. Kotlík a odnímatelný hrnec jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Zařízení značky Royal Catering se díky svému nadčasovému designu hodí do každé restaurace. Díky dokonalému komfortu, který při práci zajišťuje, se dokonale hodí k servírovaní jídel formou bufetu a během cateringu, jakož i v rámci soukromých oslav.
 Díky výkonu 400 wattů a objemu 11 litrů je elektrický kotlík na polévku ideální pro rychlé a spolehlivé uchovávání polévek, omáček a horkých nápojů na požadované teplotě. Teplotu lze pomocí otočného ovladače plynule nastavit mezi 30 a 80 °C. Díky konvekci nad vodní lázní je jídlo jemně udržováno v teple, aniž by se spálilo. Nádoba se zároveň nepřehřívá a je bezpečnější ji používat.  Plášť nádoby na polévku, odnímatelný 11litrový hrnec a víko jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Díky tomu je nejen obzvláště hygienický a snadno se čistí, ale také se vyznačuje vysokou odolností proti korozi a dlouhou životností. Kotlík na polévku o objemu 11 litrů bude mít perfektní vzhled pro dokonalou prezentaci jídel a nápojů i po několika letech používání. Víko je opatřeno držadlem, které se nezahřívá, a otvorem na naběračku. Můžete jej zcela sklopit nebo dekorativně umístit na okraji hrnce.
 Profesionální elektrický hrnec na polévku je velmi flexibilní. Nemusíte jej nikde instalovat, nýbrž jej díky jeho nízké hmotnosti a vyjímatelnému vnitřku můžete používat mobilně.