Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Invertorová benzínová elektrocentrála 3 800 W 230 V AC / 12 V DC elektrický startér – Napájecí zdroje MSW

Diskontní výrobek Invertorová benzínová elektrocentrála 3 800 W 230 V AC / 12 V DC elektrický startér – Napájecí zdroje MSW jde pořídit v aktuální nabídce za výhodnou cenu!
EAN: 4062859011046
Invertorová benzínová elektrocentrála 3 800 W 230 V AC / 12 V DC elektrický startér - Napájecí zdroje MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
19 990

Ať už pracujete na staveništi, ve velké dílně nebo při stavbě lodí, zdroj energie pro elektrická zařízení není vždy po ruce. S invertorovou benzínovou elektrocentrálou nabízí MSW spolehlivý zdroj energie, který budete mít vždy po ruce. Díky invertorové technologii lze generátor použít i pro citlivá zařízení, jako je notebook nebo hudební systém, aniž by došlo k poškození elektroniky. Motor lze spustit pouhým stisknutím tlačítka. Kompaktní generátor elektrické energie je díky své velikosti a robustní rukojeti dokonalým mobilním zdrojem energie na cestách. Motor o výkonu 3 800 W je provozován se směsí benzín-olej a pro benzín je k dispozici prostorná 11litrová nádrž. Benzínový motor se vyznačuje vysokou energetickou účinností, takže spotřebuje pouze 1≤1,437 l / h. To je možné pomocí tlačítka pro úsporu energie, které reguluje výkon v závislosti na zátěži. Při 50% zatížení může generátor pracovat 8 hodin. I přes vysoký výkon se zařízení vyznačuje nízkou úrovní hluku.
 Ke generátoru energie můžete připojit zařízení s napětím 230 V AC, jako jsou elektrické vrtačky, brusné nástroje, ale také kuchyňské spotřebiče nebo světelné zdroje. Generátor navíc slouží jako zdroj stejnosměrného proudu pro zařízení s 12 V a 8,3 A. Díky různým připojením je zdroj energie vhodný pro řadu koncových zařízení a s moderní invertorovou technologií také pro citlivá zařízení, která je třeba chránit před napěťovými špičkami.
 Bezpečný provoz je umožněn několika kontrolkami. K dispozici je displej provozu, oleje a přetížení, abyste měli přehled o všech funkcích. Nouzový generátor energie je navíc vybaven zkratovou pojistkou. Pomocí paralelního spínače lze benzínový generátor připojit k jiné jednotce, což zvyšuje výkon. Pro bezpečné uvedení do provozu musí být generátor uzemněn.