Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Váha na zvířata cejchována 500 kg / 100 g s mřížkou pro zvířata LCD – Váha na dobytek TEM

Kvalitní produkt Váha na zvířata cejchována 500 kg / 100 g s mřížkou pro zvířata LCD – Váha na dobytek TEM můžete najít nyní za akční cenu!
EAN: 4062859029362
Váha na zvířata cejchována 500 kg / 100 g s mřížkou pro zvířata LCD - Váha na dobytek TEM
Ověřit dostupnost
Značka: TEM
27 990

Kalibrovanou podlahovou váhu AEK + C070X1100500 značky TEM využijete všude tam, kde je potřeba rychle a bezpečně vážit zvířata. Díky tomu je pro svou kapacitu 500 kg a přesnost 200 g dokonale vhodná jako váha v chovných provozech, veterinárních ordinacích nebo zemědělských provozech.  Vážní plocha o rozměrech 110 x 70 cm ze snadno udržovatelné oceli poskytuje dostatek prostoru i pro větší předměty nebo zvířata. Mříž lze otevřít a zavřít ze obou stran, díky tomu nemůže dobytek během procesu měření váhu opustit. Vzhledem ke svému štíhlému designu nezabírá váha na zvířata více místa, než je nezbytně nutné, a usnadňuje nakládání těžkých břemen. Integrovaný režim zvířat vyvažuje jejich přirozený pohyb na této váze na dobytek. Cejchovaná průmyslová váha značky TEM poskytuje dvourozsahové měření. U předmětů do 300 kg měří váha s maximální odchylkou 100 g, u předmětů do 500 kg činí odchylka maximálně 200 g. Naměřené hodnoty se zobrazují na snadno čitelném LCD displeji. Funkce váhy: Funkce tárování, nulování a resetování optimálně pokrývají všechny relevantní měřicí postupy.
 Váha na zvířata je provozována na dobíjecí akumulátor. Provozní doba akumulátorového článku až 100 hodin představuje úžasnou výdrž. Stavový displej vás varuje před vybitím akumulátoru.
 Podlahová váha značky TEM odpovídá požadavkům na obchodní vážení a tato certifikace je potvrzena vyznačením písmene M na zeleném podkladu. Dodává se kalibrovaná a cejchovaná. Toto první cejchování platí dva roky, v závislosti na ustanovení národních předpisů by však mělo být cejchování potvrzeno autorizovanou osobou. Teprve poté může váha získat cejchovací značku. Po uplynutí dvou let lze nechat provést opakované cejchování u metrologického úřadu. Dále obdržíte prohlášení o konformitě, které byste měli uschovat u váhy. Upozornění: Z důvodu zákonných požadavků není dodání váhy možné do Švýcarska.