Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Kalibrační závaží – 16 ks – 1 g až 5 kg – OIML F1 – Příslušenství pro váhy TEM

Tento velmi žádaný produkt Kalibrační závaží – 16 ks – 1 g až 5 kg – OIML F1 – Příslušenství pro váhy TEM lze získat právě teď za super peníze.
EAN: 4062859039491
Kalibrační závaží – 16 ks – 1 g až 5 kg – OIML F1 - Příslušenství pro váhy TEM
Ověřit dostupnost
Značka: TEM
34 990

Při vážení záleží především na závaží. Pokud chcete prověřit přesnost vážení, jsou kalibrační závaží od společnosti TEM tou první volbou. S kalibračními závažími na vážení s jednoduchou obsluhou přesně poznáte případné odchylky. Kalibrační funkcí můžete váhu opět uvést do pořádku. Tak přesná, jak má váha být.
 Pro přesné nastavení pomocí sady závaží máte k dispozici celkem 16 závaží, rozdělených v hmotnostech mezi 1 g a 5 kg, což vám nabízí široké možnosti při kontrole vah. Tato kalibrační závaží odpovídají třídě F1 a jsou tedy vhodná i pro přesné váhy, kde záleží na každém miligramu. Závaží přitom odpovídají standardu OIML R 1111.
 Set závaží je vyroben z ušlechtilé ocele a je velice odolný vůči opotřebení. Přesto se však musejí závaží po určité době a v případě vysokého zatížení zkalibrovat. Rekalibrace je umožněna šroubovým designem jednotlivých závaží, která je možné otevřít a uvnitř je možné je doplnit přídavnými závažími. Při precizním využívání, aby byla zaručena přesnost měření, nesmí dojít ke znečištění kalibračních závaží, a proto jsou tyto produkty vybaveny sadou obsahující pinzetu, štěteček na prach a rukavice k uchopování závaží. Závaží se dodávají v dřevěné krabičce, ve které se závaží přepravují a ve které jsou uložena.