Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

2-v-1 Změkčovač vody včetně Odvápňovací systém 2–4 osoby 4 l pryskřice – Změkčovače vody Uniprodo

Snižte tvrdost vody a odstraňte vodní kámen s 2-v-1 Změkčovačem vody a Odvápňovacím systémem od Uniprodo. Ideální pro domácnosti 2-4 osob, s 4 litrovou pryskyřicí. Získejte čistou a měkkou vodu pro svůj domov již dnes.
EAN: 4062859012401
2-v-1 Změkčovač vody včetně Odvápňovací systém 2–4 osoby 4 l pryskřice - Změkčovače vody Uniprodo
Ověřit dostupnost
Značka: Uniprodo
12 990

Bezúdržbový odvápňovací systém včetně vodního filtru Změkčovač vody se zabudovaným vodním filtrem nejen zlepšuje kvalitu pitné vody, a tím i chuť pokrmů, kávy i čaje, ale také prodlužuje životnost vodovodního potrubí, teplovodní soustavy, tepelných kotlů i spotřebičů jako např. praček, konvic a kávovarů. Využijte systémy změkčování vody z řady uniprodo pro zdravější a snadnější život díky optimální kvalitě vody!
důkladná čistota – vodní filtr a změkčovač vody v jednom; díky samostatnému připojení lze použít pouze filtrovanou nebo odvápněnou vodu
perfektní velikost – díky objemu nádrže na pryskyřici 4 l je tento změkčovač vody ideální pro domácnosti a podniky (2 až 12 osob)
kompaktní konstrukce – tenký design a možnost instalovat odnímatelnou, flexibilní řídicí jednotku odnímatelnou také pod umyvadlo
jednoduchá obsluha – intuitivní dotykový displej a automatické ovládání pomocí mikroprocesoru usnadňují manipulaci
bezpečnost – nepoužitelná voda odtéká do kanalizace skrz vhodnou přípojku

Další produkty z kategorie Změkčovače vody