Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Laboratorní stojan s byretovou svorkou, 2 objímkami a 3 kroužky – Laboratorní příslušenství Steinberg Systems

Hodně žádaný produkt Laboratorní stojan s byretovou svorkou, 2 objímkami a 3 kroužky – Laboratorní příslušenství Steinberg Systems máte možnost najít zrovna v akci.
EAN: 4062859041050
Laboratorní stojan s byretovou svorkou

Stojany jsou potřeba v každé laboratoři. Jsou vlastně jako další pomocné ruce, které zajišťují nezbytnou volnost pohybu při experimentech či měřeních. Pevná základna je přitom stejně důležitá jako flexibilní manipulace s uchopovacími rameny a kroužky. Laboratorní stojan SBS-LS-600 značky Steinberg Systems je ideálním laboratorním příslušenstvím, který smysluplně doplňuje vaši laboratoř.
 Sada laboratorního stojanu sestává ze stabilní základny o rozměrech 210 x 130 mm ze slitiny, galvanizované železné tyče, šesti pevných objímek z povrstveného hliníku, dvou svorek z ušlechtilé oceli, jedné byretové svorky z povrstveného hliníku a tří kroužků ze železa s upínacími dutinami 60 / 80 / 100 mm. Stojan je doplněn podstavcem z plastu.  S rozměry 600 x 10 mm poskytuje stojanová tyč laboratorního stojanu dostatek manipulačního prostoru i ve výšce. Objímky jako upevnění pro uchopovací ramena o velikosti 138 mm jsou na stojanové tyče připevněny pevně a poskytují spolehlivé držení.  Různé svorky a kroužky jsou k laboratornímu stojanu ideálně vhodné a mají velké rozpětí, takže dokáží uchopit většinu předmětů nebo nádob, používaných v laboratoři. Povrstvení odolává chemickým tekutinám a současně zamezuje sklouznutí. Speciální tvar uchopovacích ramen je navíc vhodný pro skleněné nádoby – ať už jde o zkumavky nebo Erlenmeyerovy baňky.