Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Lis na kartuše 229 mm pro dvojité kartuše – Vytlačovací pistole MSW

Hodně oblíbený výrobek Lis na kartuše 229 mm pro dvojité kartuše – Vytlačovací pistole MSW máte možnost najít zde za outletovou cenu!
EAN: 4062859016041
Lis na kartuše 229 mm pro dvojité kartuše - Vytlačovací pistole MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
439

Ruční lis na kartuše MSW-AAH-03 značky MSW je ideální pro dávkování a zpracování vysoce viskózních kapalin. Díky optimálnímu přenosu síly a perfektnímu směšovacímu poměru lze tmely a lepidla zpracovat rychle, rovnoměrně a vizuálně přitažlivě.
 Díky ergonomické rukojeti z legovaného hliníku a nízké hmotnosti silikonová pistole pro 2 kartuše perfektně padne do dlaně a umožňuje obzvláště přesné výsledky. Optimální přenos síly zaručuje práci bez námahy po dlouhou dobu. Držák na kartuše lze otočit o 360° pro ještě větší pohodlí při používání. Pistole s velikostí 229 mm je vhodnápro většinu běžných kartuší, stejně jako tmely a lepidla. Pouzdro z práškově lakované oceli a rukojeť ze slitiny hliníku jsou zvláště odolné vůči vnějším vlivům. Lis tak zaujme svou dlouhou životností – a to i v nejnáročnějších provozních podmínkách. Kromě toho vícenásobným použitím silikonového lisu s kartušemi zabráníte plýtvání a napomáháte ochraně životního prostředí.