Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Stahovák ložisek kol hydraulický 10 t – Příslušenství k auto-moto nářadí MSW

Tento kvalitní a levný výrobek Stahovák ložisek kol hydraulický 10 t – Příslušenství k auto-moto nářadí MSW je k sehnání právě teď v naší nabídce za výprodejovou cenu!
EAN: 4062859966162
Stahovák ložisek kol hydraulický 10 t - Příslušenství k auto-moto nářadí MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
2 449

Defektní ložiska kol na sebe upozorňují rychlým a hlasitým klepáním a stejně jako i ostatní opotřebitelné díly se musejí občas měnit. Pro rychlou a efektivní výměnu nabízí společnost MSW tento stahovák ložisek kol. Náš profesionální nástroj je vhodný na různé velikosti ložisek a nábojů kol a neměl by tedy chybět v žádném autoservisu!
 Při výměně ložisek kola je tento nástroj optimálním pomocným prostředkem k odbornému a rychlému provedení demontáže a následné montáže. V sadě jsou k dispozici optimálním způsobem vybrané tlakové nástroje, pomocí kterých můžete efektivním způsobem provádět výměnu ložisek kol (např. VW, Audi, Seat, Škoda, Opel, Volvo, Fiat, Renault, Peugeot či Citroën). Ušetří Vám to jak čas, tak i peníze.
 Výměna ložiska kola je pomocí hydraulického stahováku ložisek kol velice snadná a efektivní. Náboje kol se mohou montovat i ve složeném stavu. Nástroj je obzvláště vhodný pro zalepené a zrezivělé hnací hřídele. Sadu je možné použít na náboje se 4 a 5 otvory a roztečná kružnice je 116 – 135 mm.
 Zde se ukazuje vysoce kvalitní zpracování částí nástroje jako maximálně důležité. Tento profesionální nástroj na ložiska kol je určen pro každodenní použití a jeho jednotlivé ocelové části se osvědčily jako velice odolné. Přepravní kufřík vám pomáhá udržovat si přehled o všech jednotlivých dílech, které jsou zde úhledně uloženy.