Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Lis na kartuše uzavřený 381 mm otočný o 360° – Vytlačovací pistole MSW

Ve slevě tento produkt Lis na kartuše uzavřený 381 mm otočný o 360° – Vytlačovací pistole MSW lze pořídit právě teď v naší nabídce za super peníze.
EAN: 4062859016034
Lis na kartuše uzavřený 381 mm otočný o 360° - Vytlačovací pistole MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
379

Ruční lis na kartuše MSW-AAH-02 značky MSW je ideální pro dávkování a zpracování vysoce viskózních kapalin. Díky optimálnímu přenosu síly lze tmely a lepidla zpracovat rychle, rovnoměrně a vizuálně přitažlivě.
 Díky ergonomické rukojeti z legovaného hliníku a nízké hmotnosti silikonová pistole perfektně padne do dlaně a umožňuje obzvláště přesné výsledky. Optimální přenos síly zaručuje práci bez námahy po dlouhou dobu. Držák na kartuše lze otočit o 360° pro ještě větší pohodlí při používání. Pistole s velikostí 381 mm je vhodná pro většinu běžných kartuší, stejně jako tmely a lepidla. Pouzdro a rukojeť ze slitiny hliníku jsou zvláště odolné vůči vnějším vlivům. Lis tak zaujme svou dlouhou životností – a to i v nejnáročnějších provozních podmínkách. Kromě toho vícenásobným použitím silikonového lisu s kartušemi zabráníte plýtvání a napomáháte ochraně životního prostředí.