Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Multifunkční hrnec 5 l 16 programů – Multifunkční hrnce bredeco

Hodně prodávaný kousek Multifunkční hrnec 5 l 16 programů – Multifunkční hrnce bredeco jednoduše můžete pořídit zde teď právě výhodně.
EAN: 4250928698445
Multifunkční hrnec 5 l 16 programů - Multifunkční hrnce bredeco
Ověřit dostupnost
Značka: bredeco
2 699

Praktický multifunkční hrnec BCMK-860-BK značky bredeco přináší fantastické zážitky v kuchyni i při vaření. Ideální je, když je doma stres a navíc se musíte postarat o jídlo. Příprava nejrůznějších pokrmů je s tímto elektrickým zařízením snadná, protože pracuje s několika integrovanými programy vaření. Díky profesionálnímu designu a řadě výkonných parametrů je multicooker vhodný pro soukromé i profesionální použití. Multifunkční vařič funguje velmi jednoduše: vyberete požadovanou funkci a stisknete tlačítko. Můžete například uvařit polévku, kaši, upéct koláče nebo usmažit hranolky. Podsvícený LC displej zobrazuje zvolený program, odpovídající teplotu a dobu provozu. Úplný seznam programů s časy a teplotami vaření naleznete v návodu k obsluze. Poznámka: Ovládací displej je v angličtině. S multifunkčním vařičem můžete mimo jiné automaticky připravovat maso, zeleninu, polévky, těstoviny, pizzu, rýži a speciální pokrmy. S tímto na pohled malým, ale vysoce funkčním zařízením můžete ovšem také péct, zapékat, připravovat dezerty a mnoho dalšího.
 Díky 16 různým předinstalovaným programům a praktickému časovači s funkcí odkladu lze snadno vařit a ohřívat jídlo kdykoli během dne. Funkce vaření v páře umožňuje velmi šetrnou přípravu zejména zeleniny, ale i dalších pokrmů. Zachovává důležité živiny a vitamíny. Pomocí „AI ovládacího panelu“ lze vše snadno a rychle nastavit stisknutím tlačítka nebo naprogramovat požadovaný pokrm a zbytek proběhne zcela automaticky. Samozřejmě lze nastavenou teplotu a čas upravit podle potřeby.
 Díky topnému prvku s 860 W pracuje přístroj výkonně a účinně. Je zárukou vysokého výkonu vaření a současně nákladově efektivní spotřeby elektřiny. Tento multifunkční vařič rovněž bez problémů udržuje dříve připravené pokrmy teplé.
 Pokrmy lze udržovat při ideální teplotě až 24 hodin po uvaření. A pokud jste na delší dobu pryč, můžete multicooker naprogramovat pomocí funkce časovače tak, aby se vaření spustilo ještě v době vaší nepřítomnosti – a po návratu domů bylo jídlo chutné a čerstvě připravené. Ideální po dlouhém pracovním dni.
 Podobně jako tlakový hrnec je i toto zařízení vybaveno bezpečnostním ventilem pro bezpečné a pomalé uvolňování tlaku/ páry po ukončení vaření. Multifunkční vařič je také vybaven ochranou proti přehřátí, která při dosažení příliš vysoké teploty vypne napájení.Vyjímatelný vnitřní hrnec s prvotřídním nepřilnavým povrchem umožňuje přípravu pokrmů bez nepříjemného přilepování zbytků jídla. Kromě toho je hrnec o objemu pěti litrů vybaven měrkou, takže vždy vidíte, jak je hrnec naplněný.
 Stabilní rukojeť zajišťuje praktickou manipulaci se spotřebičem – během používání ji lze pro pohodlnou přepravu snadno sklopit nebo vyklopit. Na jedné straně pláště je průhledná nádoba, která shromažďuje kondenzovanou vodu z víka, takže nedochází k rozstřikování vody. Multifunkční hrnec je vyroben z hliníku, který má vynikající hygienické vlastnosti. Proto je tento vysoce kvalitní materiál obzvláště vhodný pro použití v kuchyních a v oblasti gastronomie. Je také velmi pevný, robustní, snadno se čistí, udržuje a je mimořádně odolný proti korozi, poškození a poškrábání. Koupí tohoto zařízení získáte odolného profesionálního kuchyňského pomocníka, který je navíc velmi elegantně proveden – díky harmonickému spojení leštěné oceli a lesklé černé barvy.