Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Odpadkový koš 180 l šedá – Koše na odpadky ulsonix

Zcela unikátní produkt Odpadkový koš 180 l šedá – Koše na odpadky ulsonix pohodlně seženete právě dnes ve výprodejové akci!
EAN: 4062859050038
Odpadkový koš 180 l šedá - Koše na odpadky ulsonix
Ověřit dostupnost
Značka: ulsonix
8 299

Hledáte nějaké decentní, vhodné řešení na likvidaci vašich odpadků? Rozlučte se s levnými plastovými produkty s krátkou životností! Tento koš na odpad ULX-GB11 od společnosti ulsonix je to pravé pro vás! V kancelářích, v provozech nebo doma – tento koš na odpadky nabízí perfektní řešení likvidace odpadků na každém místě! Tato nádoba na odpad má kapacitu 180 l a pojme tedy velké množství odpadků. Její rozměry jsou 91 x 69 x 31 cm a vlastní hmotnost 14,80 kg. Díky tomu je možné nádobu snadno převážet, vyprazdňovat, manipulovat s ní a umisťovat ji na libovolné místo. Gumová podlaha zajišťuje pevné ustavení a absolutní odolnost proti skluzu. Nádoba je vyrobena z lakované ocele, je tedy velmi odolná a snadná na údržbu. Díky použitému materiálu a vzhledu šedé barvy je tato nádoba na odpad velmi moderní a zároveň decentní a hodí se pro různé oblasti použití, jako jsou veřejné prostory, podniky či gastronomické provozy.
 Design produktu byl navržen s ohledem na trvalou udržitelnost hodnoty. Na přední straně nádoby na odpad se nacházejí tři značky, na označení jednotlivých nádob a mohou tak usnadnit třídění odpadu.