Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Potah na stůl bílý – Cateringové stoly Royal Catering

Kvalitní a levný produkt Potah na stůl bílý – Cateringové stoly Royal Catering jednoduše můžete pořídit právě pořád výhodně.
EAN: 4062859016454
Potah na stůl bílý - Cateringové stoly Royal Catering
Ověřit dostupnost
494,32

Ať už jde o recepci, veletrh, zahradní slavnost nebo svatbu; S pružným potahem na stůl RC-TC_7 ze sortimentu potřeb pro gastronomii značky Royal Catering dodáte každé události, odehrávající se venku nebo uvnitř, nádech elegance. Extrémně elastický potah se přesně přizpůsobí těm nejrůznějším siluetám, chrání povrchy před skvrnami nebo poškrábáním, a lze jej snadno natáhnout a bezpečně upevnit pod nohy.
 Potah na stůl v nadčasové bílé barvě se skládá z elastanu – tkaniny, která se vyznačuje nejen vysokou pružností, ale je také extrémně trvácná a vysoce odolná vůči nečistotám. Pokud jsou na něm skvrny, lze jej jednoduše vyprat v pračce. I zde boduje pokrývka na stůl krátkou dobou schnutí. Díky vysoké odolnosti, univerzální velikosti a rychlému čištění je ubrus na cateringový stůl vhodný pro časté použití při cateringu, v hotelích nebo restauracích. Potah ale také zajišťuje luxusní prostředí s jednotným vzhledem pro soukromé večírky. Potah stačí jednoduše natáhnout a upevnit pod nohama, díky čemuž docílíte maximální efekt během několika sekund.