Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Řezačka betonu 9 KS pro řezné kotouče 350 mm – Stavební stroje MSW

Designový produkt Řezačka betonu 9 KS pro řezné kotouče 350 mm – Stavební stroje MSW jde získat u nás teď výhodně!
EAN: 4062859009142
Řezačka betonu 9 KS pro řezné kotouče 350 mm - Stavební stroje MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
24 129

Řezačka betonu TS-2500 značky MSW je opravdu výkonný stroj, který zajišťuje skvělé výsledky na staveništi nebo při stavbě silnic. Výkonný benzinový motor uvede řezný kotouč do pohybu a bez námahy řezá betonové díly při pokládce potrubí nebo během opravářských prací. Spolehněte se na stavební stroje značky MSW, které vydrží i to nejvyšší zatížení.
 Stabilní ocelová konstrukce podlahové pily redukuje vibrace a je vybavena šikovnou rukojetí, kterou lze v případě potřeby přizpůsobit pracovní situaci. Kompaktní stroj, který lze snadno převážet v dodávce, lze pohodlně přesouvat díky čtyřech kolečkům, přičemž pravé zadní kolo může být v závislosti na situaci prodlouženo pro zvýšení stability při řezání.
 Benzínový motor s výkonem 9 k má výkon potřebný k bezpečnému řezání velkých betonových povrchů. K tomu je vybaven velkým řezacím kotoučem o průměru 350 mm, který umožňuje řezání až do hloubky 140 mm. Hloubku řezu lze přesně nastavit ruční klikou. Většinu prací v silničním stavitelství a na staveništi lze tak provést rychle a efektivně. A benzínové motory mají další velkou výhodu: Nepotřebujete elektrické připojení ani otravné napájecí šňůry, které často ztěžují práci.  Řezačka na beton je vybavena nádržkou na vodu pro mokré řezání. Voda nejen ochlazuje řezací kotouč během dlouhých prací, ale také účinně redukuje množství prachu vytvářeného v důsledku řezání stavebních materiálů. Palivová nádrž má objem 6 l a olejová nádrž disponuje objemem 1,1 l, díky čemuž můžete provádět i časově náročnější práce.  Poznámka: Diamantový řezný kotouč, který je vhodný pro podlahovou pilu, najdete v našem obchodě pod číslem položky 10061419.